1:0
5:3
- : -

Wizards DDM SO Praha 10 B - FBC Draci Říčany 7:8pn
8. Robert Smutný, 17. Tomáš Branžovský, 31. Lukáš Recht, 32. Robert Smutný, 36. Robert Smutný, 38. Lukáš Recht, 41. Tomáš Branžovský - 4. Vítězslav Špok, 9. Matěj Tabášek, 12. David Tománek, 13. Marek Honzák, 36. David Tománek, 44. Matěj Tabášek, 45. Vítězslav Špok, N Marek Svoboda; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Vávra ? - Evžen Kindermann ?; po třetinách: 1:4, 1:0, 5:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #25 Karel Smutný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #23 Lukáš Tesařík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #5 Vítězslav Špok a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (7:7).
43:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #49 David Tománek (7:6).
40:42
Timeout FBC Draci Říčany
40:42
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (7:5).
39:03
Vyloučen hráč #23 Lukáš Tesařík družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za hrubost.
37:50
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #54 Lukáš Recht, asistoval #23 Lukáš Tesařík (6:5).
35:30
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (5:5).
35:15
Vyloučen hráč #11 Vít Kubů družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za blokování florbalky.
35:03
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #16 Robert Smutný, asistoval #46 Tomáš Branžovský (5:4).
31:55
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #16 Robert Smutný bez asistence (4:4).
30:51
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #54 Lukáš Recht bez asistence (3:4).
30:00
30:00
19:44
Vyloučen hráč #17 Martin Petrov družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za opakované přestupky.
17:24
Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
16:06
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #37 Vojtěch Židův (2:4).
15:00
15:00
12:20
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (1:4).
11:04
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:3).
08:57
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #37 Mario Dänemark (1:2).
07:35
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #16 Robert Smutný, asistoval #25 Karel Smutný (1:1).
03:27
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (0:1).