0:0
- : -
FBK Jičín C

FBC Trutnov (DTJ) - FBK Jičín C 0:2
7. Natálie Kuželová, 23. Natálie Kašparová; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 48 - Tereza Chlumská 20; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:0;
45:00
Střely ve 3. části: 9:16
45:00
44:27
Vyloučen hráč #44 Barbora Grundová družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za blokování florbalky.
37:56
Vyloučen hráč #14 Eliška Rychetská družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
35:52
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
34:14
Agnes teď svou pohotovou střelou vystrašila brankářku Jičína. Gólmanka sklidila po zásluze velkou pochvalu ze své střídačky.
32:59
Výborná střela od Borů. Tohle vypadalo velice nadějně.
30:10
Začíná třetí třetina a diváci na tribuně stále věří v obrat Trutnova.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:17
30:00
28:28
Můžeme vidět zlepšený výkon Trutnova, ale na gól to zatím nestačí.
22:32
Vyloučen hráč #15 Monika Kuhnová družstva FBK Jičín C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:06
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #21 Natálie Kašparová, asistoval #6 Natálie Kuželová (0:2).
15:15
Začíná druhá třetina a všichni v hale doufáme, že Kája holky v pauze mezi třetinami zdravě nabudil a uvidíme tentokrát zámek na druhé straně.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:17
15:00
12:20
Burdiláková opravdu drží Trutnov výbornými zákroky.
06:14
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #12 Adéla Kmošková (0:1).
04:11
Výborný zákrok od Burdi
02:00
Trutnovu se zatím daří blokovat všechny pokusy Jičína.
00:01
Úvodní buly pro Jičín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Drahoňovský a Maximilián Mako.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín C:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Vítáme Vás u dnešního online přenosu. Před zápasem jsme mohli sledovat důkladnou přípravu všech aktérů utkání, jak hráček, tak rozhodčích i trenérů.