0:1
- : -
FBK Jičín C

HAGA Ladies Pardubice - FBK Jičín C 2:4
2. Jana Sochová, 20. Lenka Kubaštová - 4. Natálie Kuželová, 9. Dominika Hančová, 26. Kateřina Stránská, 42. Eliška Kopánková; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Kamila Marková 24 - Tereza Chlumská 20; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:14
45:00
44:47
Vyloučen hráč #55 Dana Zajíčková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
43:16
Timeout FBK Jičín C
41:55
Timeout HAGA Ladies Pardubice
41:10
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #92 Eliška Kopánková, asistoval #27 Sára Čelišová (2:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:6
30:00
25:31
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #18 Kateřina Stránská, asistoval #29 Klára Blažková (2:3).
19:37
Vyloučen hráč #92 Eliška Kopánková družstva FBK Jičín C na 2 minuty za vysoká florbalka.
19:06
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #3 Lenka Kubaštová, asistoval #20 Nikola Procházková (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
08:58
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #88 Dominika Hančová, asistoval #8 Šárka Chlumská (1:2).
03:21
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #12 Adéla Kmošková (1:1).
01:09
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #29 Jana Sochová, asistoval #16 Jana Chabadová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Drahoňovský a Maximilián Mako.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín C:
00:00
Line-up domácích HAGA Ladies Pardubice: brankář: Kamila Marková; hráči v poli: Veronika Lacioková, Nikola Procházková, Kateřina Pešková, Dana Zajíčková, Jana Chabadová