2:1
3:1
- : -

Panthers Praha C POWER - ACEMA Sparta Praha U23 B 6:5pn
16. Daniel Černý, 28. David Kolář, 32. Martin Eckstein, 37. Pavel Daněk, 40. Pavel Daněk, N Jan Kudela - 9. David Žďárský, 13. Jan Kos, 14. Adam Novák, 23. Adam Šimek, 32. Lukáš Veber; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 3 + Vojtěch Šafránek OS:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Roman Nový ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #18 Lukáš Veber , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #11 Jan Kudela a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #11 Patrik Černý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #4 David Kolář a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #56 Adam Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #66 Martin Eckstein , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:45
Vyloučen hráč #52 David Polcar družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:21
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #52 David Polcar (5:5).
36:27
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #4 David Kolář (4:5).
31:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #56 Adam Novák (3:5).
31:26
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #66 Martin Eckstein, asistoval #23 Daniel Černý (3:4).
30:00
30:00
27:07
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #4 David Kolář, asistoval #6 Lukáš Tomeš (2:4).
26:35
Vyloučen hráč #94 Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha C POWER - osobní trest.
26:35
Vyloučen hráč #94 Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nesportovní chování.
25:00
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
22:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #14 Matěj Eisenkolb (1:4).
15:50
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #23 Daniel Černý, asistoval #34 David Ghali (1:3).
15:00
15:00
13:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #56 Adam Novák, asistoval #81 David Žďárský (0:3).
12:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (0:2).
08:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 David Žďárský bez asistence (0:1).