3:1
1:2
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - FBŠ ATT Gorily Plzeň 8:7
7. Daniel Riley, 9. Michal Mašek, 11. Daniel Riley, 14. Daniel Riley, 29. Adam Lešuk, 31. Daniel Riley, 40. Daniel Riley, 53. Michal Nový - 1. Ondřej Budek, 1. Kryštof Lehečka, 12. Daniel Cabejšek, 13. Marek Osvald, 32. Marek Osvald, 54. Kryštof Lehečka, 55. Matěj Surák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 149; zásahy brankářů: Jiří Procházka 15 - Vojtěch Šimůnek 15; po třetinách: 4:4, 3:1, 1:2;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Po otřesném vstupu do utkání jsme se probudili a vrátili jsme se do zápasu. Spousty chyb, laciné góly. Soupeř předvedl symatický a bojovný výkon opřený o individuality. V závěru jsme byli lehce lepší a navýšili jsme skóre. Soupeř ke konci korigoval skóre a v závěrečných minutách jsme měli sevřený zadky. Mrzí nás zranění hostujícího hráče v poslední minutě a doufáme, že bude v pořádku. Vedeme 1:0 a připravíme se na zítra. Děkujeme všem fanouškům v hale, bezvadná atmosfére. DÁŇA RILEY nám to dneska vystřílel :-)
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
Vyrovnaný zápas, parádní vstup do utkání jsme bohužel přibrzdili zbytečným vyloučením, což mě trochu mrzí. Rozhodně jsme však netahali za kratší konec. Druhá třetina z naší strany velmi slušná, škoda neproměněných šancí, kterých bylo dost - nevadí, proměníme jich zítra o to víc! Bojovali jsme až do konce utkání za parádní podpory našich fanoušků, kterým děkujeme a těšíme se na ně i zítra. Děkujeme soupeři za zápas a zítra znovu do boje.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
60:00
Je odpískán konec třetí třetiny a tým domácích z Králova Dvora si odnáší první vítězství v sérii utkání se soupeřem z Plzně.
59:48
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
59:48
Hra je nyní přerušena po zranění hráče hostů který se nezvedá ze země.
59:48
Hra bude nyní pokračovat přesilovou hrou týmu hostů a do konce zbývá 12 vteřin

58:45
Tým hostů je na balónku a opět bude zkoušet hru v 6.
54:50
Vabank z hrou v 6 se nakonec hostům vyplácí a po střele od mantinelu stahují rozdíl na jedinou branku.
54:48
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #39 Jonáš Janata (8:7).
54:43
Tým  hostů jde do 6 a odvolává golmana.
54:12
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
54:12
Tým hostů si yvbral svůj oddechový čas pro probraní strategie na zvracení zápasu v jejich prosěch a budou začínat rozehrávkou na útočné polovině.
53:53
Plzeňský tým ihned našel odpověď na inkasovanou branku a snížil brankový rozdíl opět na 2 góly.
53:42
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #66 Marek Osvald (8:6).
52:44
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (8:5).
52:44
Přesné přihrávky ve velkém brankovišti zakončil hráč domácích Michal Nový backhandovým sklepnutím do branky hostů a navyšuje rozdíl na 3 góly.
50:54
Půlka třetiny je za námi a tempo hry je nyní klidnější, oba týmy každou rozehrávku zakladají rozvážně a snaží se najít svou šanci.
46:47
Tři po osbě jdoucí šance teď neproměnil tým domácích a skóre je stále stejné.
42:48
Tým hostů rozehrál standartní situaci ale střela šla přímo bloku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:8
40:00
40:00
Druhá třetina která tempem navázala na první končí za stavu 7:5 pro domácí tým a začíná druhá pauza.
39:58
tři vteřiny před koncem třetiny tým domácích opět odskočil na dvoubrankové vedení.
39:57
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (7:5).
39:21
Hraje se opět v plném počtu na obou stranách a zbývá půl minuty do konce druhé třetiny.
38:33
Tým hostů teď velice agresivně napadá tozehrávku hostů a málem donutil soupeře k chybě která je mohla stát branku.
37:21
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
37:21
Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
37:21
První vyloučení týmu domácích a třetí týmu hostů nám přineslo hru 4 na 4 .
31:24
Tým hostů dlouho nečekal s odpovědí a vstřeluje gól po špatné rozehrávce domácích.
31:23
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #13 Kryštof Lehečka (6:5).
30:53
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #80 Tomáš Hájek (6:4).
30:53
Druhý gól druhé třetiny vstřeluje tým domácích a navyšuje brankové vedení na 6:4.
28:53
Dlouhé čekání na gól prolomil hráč domácích Adam Lešuk a posílá svůj tým do vedení 5:4
28:52
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (5:4).
25:53
Hra stále eskaluje a je velmi často přerušována.
24:05
Hra je stále stejně dynamická jako v první třetině a o střelecké šance není nouze z obou stran, ale hlavně díky výborným zákrokům brankářům obou týmů gól stále nepadl.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
20:00
Máme za sebou první velice dynamickou třetinu dnešního zápasu a začíná pauza.
19:24
Tým hostů svoji druhou hru v oslabení ubránil a stav tedy stále zůstáva nerozhodný.
17:25
Tým domácích začína svoji druhou přesilovu hru dnešního zápasu.
17:24
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
13:12
Nyní zmatku před brankou soupeře využil hráč domácích Daniel Riley a zkompletoval svůj hattrick.
13:11
12:39
11:57
Přihrávka týmu hostů z rohu nyní odrazem od hráče domácích končí v síti.
11:56
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #6 Daniel Cabejšek bez asistence (3:3).
10:43
Rychlá střela z otořky nyní poslala domácí Králův Dvůr do vedení.
10:42
08:54
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (2:2).
08:54
Při přechodu do útoku hráči Plzně ztratili míček a po jedné ryché přihrávce šla střela z úhlu do prázdné brány.
06:23
Domácí Králův Dvůr proměňuje přesilovou hru po dobře rozebráném obranném rozestavění hostů.
06:22
02:56
Obranný pokus hráčů domácích nyní skončil přímo na čepeli soupeře a stav skóre se málem opět změnil.
02:26
Domácí nyní mají šanci stáhnout rozdíl v skóre přesilovou hrou.
02:25
Vyloučen hráč #16 Matěj Živčák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
00:59
Pár vteřin po prvním gólu navyšují hráči Plzně na 0:2 rychlou akcí rozehranou z poza brány.
00:58
00:24
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #6 Daniel Cabejšek (0:1).
00:24
Než se tým domácích stačil rozkoukat na hřišti, plzenští hráči již nastavují sk´ére uktání na 0:1 ve svůj prospěch.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Tomáš Pour, Matěj Surák, Ondřej Budek, Vojtěch Hejduk
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Tomáš Vlček, David Zeman, Tomáš Hájek, Daniel Riley, Michal Nový
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 1. kola baráže Národní ligy - západ. Dnes máme na programu první zápas se soupeři z Plzně FBŠ Gorilly Plzeň.