1:1
2:3
- : -

Aligators ReActive Šitbořice D - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 5:9
4. Jan Oliva, 10. Jan Oliva, 21. Ondřej Slezák, 28. František Chmela, 33. Jiří Šahan - 2. Tomáš Marčák, 8. David Kramoliš, 9. Dominik Hasala, 10. Dominik Papp, 13. Jan Kouba, 18. Dominik Papp, 29. Jan Kouba, 30. David Kramoliš, 31. Dominik Papp; rozhodčí: Jan Frýdek - Martin Kohoutek; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Michal Dubský ? - Michal Večeřa -5; po třetinách: 2:5, 1:1, 2:3;
39:00
32:49
Branku družstva Aligators ReActive Šitbořice D vstřelil #17 Jiří Šahan, asistoval #9 Lukáš Gabrhel (5:9).
30:30
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #83 Dominik Papp bez asistence (4:9).
29:50
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #68 David Kramoliš, asistoval #4 Tomáš Marčák (4:8).
28:44
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #3 Jan Kouba, asistoval #83 Dominik Papp (4:7).
27:11
Branku družstva Aligators ReActive Šitbořice D vstřelil #16 František Chmela, asistoval #96 Ondřej Slezák (4:6).
26:00
26:00
20:40
Branku družstva Aligators ReActive Šitbořice D vstřelil #96 Ondřej Slezák, asistoval #48 Jan Oliva (3:6).
17:40
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #4 Tomáš Marčák (2:6).
14:50
Vyloučen hráč #12 Jiří Šimek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za vysoká florbalka.
13:00
13:00
12:04
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #3 Jan Kouba, asistoval #17 Michal Jazejček (2:5).
09:41
Branku družstva Aligators ReActive Šitbořice D vstřelil #48 Jan Oliva, asistoval #53 Robin Čejka (2:4).
09:21
08:55
Vyloučen hráč #20 Dušan Trnka družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za blokování florbalky.
08:30
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #8 Dominik Hasala, asistoval #12 Jiří Šimek (1:3).
07:34
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #68 David Kramoliš, asistoval #17 Michal Jazejček (1:2).
03:37
Branku družstva Aligators ReActive Šitbořice D vstřelil #48 Jan Oliva, asistoval #96 Ondřej Slezák (1:1).
02:13
Vyloučen hráč #12 Jiří Šimek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za sekání.
01:09
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #4 Tomáš Marčák, asistoval #8 Dominik Hasala (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané B: brankář: Michal Večeřa; hráči v poli: Aleš Tvrdý, Dušan Trnka, Jiří Šimek, Jan Kouba, Michal Jazejček