3:3
2:5
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBC SION - DDM Nová Generace 5:8
4. Antonín Kvapil, 7. Erik Borek, 9. Matěj Šmétka, 16. Pavel Šimek, 22. Ladislav Miláček - 1. Daniel Protivánek, 6. Vojtěch Bulat, 10. Lukáš Hofman, 13. Daniel Protivánek, 13. Daniel Protivánek, 14. Lukáš Hofman, 16. Ondřej Knápek, 20. Radim Horák; rozhodčí: Jakub Dzurik - Kateřina Heblíková; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Patrik Marek 20 - Tadeáš Antoš 17; po třetinách: 3:3, 2:5;
24:00
Střely ve 2. části: 11:15
24:00
21:52
Vyloučen hráč #18 Samuel Rybín družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #54 Matěj Šmétka (5:8).
19:44
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #23 Radim Horák, asistoval #27 Václav Smetana (4:8).
18:24
Sion je aktivní ve sřelbě i v oslabení.
16:40
Vyloučen hráč #16 Jakub Kříž družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání.
15:58
I takovéhle lehké nahození může skončit v brance pokud je před brankou takhle dobrá clona.
15:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #18 Pavel Šimek, asistoval #7 Antonín Kvapil (4:7).
15:31
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
15:31
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #13 Ondřej Knápek, asistoval #4 Daniel Protivánek (3:7).
14:47
Sion v sólovém běhu v oslabení netrefuje branku.
14:06
Vyloučen hráč #6 Jan Smetana družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za špatné střídání.
13:12
Dorážka Hofmana končí v brance.
13:11
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #21 Lukáš Hofman bez asistence (3:6).
12:48
Sion si hraje s obranou OT.
12:47
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #4 Daniel Protivánek, asistoval #18 Samuel Rybín (3:5).
12:24
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #4 Daniel Protivánek, asistoval #11 Vojtěch Bulat (3:4).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 11:13
12:00
09:27
Bulat zpoza branky nachází připraveného Hofmana, který skóruje.
09:26
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #21 Lukáš Hofman, asistoval #11 Vojtěch Bulat (3:3).
08:02
Šmétka doráží střelu Kulhavého.
08:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #54 Matěj Šmétka, asistoval #22 Jan Kulhavý (3:2).
07:50
Vyloučen hráč #21 Lukáš Hofman družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za hra rukou.
07:25
Antoš skvělým zákrokem drží stav 2:2.
06:16
Pospíšil nachází krosovkou Borka na druhé straně hřiště a ten pohodlně vyrovnává.
06:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #99 Erik Borek, asistoval #12 Jan Pospíšil (2:2).
05:07
Bulat se nejrycheji zorientoval v předbrankovém prostoru a střílí branku.
05:06
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #11 Vojtěch Bulat, asistoval #21 Lukáš Hofman (1:2).
03:21
První střela OT v zápase končí brankou a je srovnáno 1:1.
03:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Antonín Kvapil, asistoval #38 Ladislav Miláček (1:1).