1:2
2:4
- : -

FBC Žraloci Příbram - FbC Red Dragons Hořovice 3:9
21. Vojtěch Špička, 32. Jan Fiala, 35. Adam Špička - 1. Pavel Frühauf, 7. Jakub Zajíček, 9. Michal Müller, 17. Vítězslav Šmid, 18. Vít Hofman, 26. Pavel Frühauf, 27. Jakub Zajíček, 28. Michal Bauer, 31. Michal Müller; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Homolka ?, Tomáš Šilhan ? - Matyáš Míka ?; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:4;
36:00
34:21
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Adam Špička, asistoval #77 Bedřich Švec (3:9).
33:14
Timeout FBC Žraloci Příbram
33:14
Vyloučen hráč #21 Vít Hofman družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
31:07
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #36 Jan Fiala, asistoval #16 Adam Špička (2:9).
30:20
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (1:9).
27:43
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #21 Vít Hofman (1:8).
26:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #7 Pavel Frühauf (1:7).
25:11
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #7 Pavel Frühauf, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (1:6).
24:00
24:00
20:31
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Vojtěch Špička, asistoval #77 Bedřich Švec (1:5).
18:36
Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
17:02
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #52 Vítězslav Šmid (0:5).
16:30
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #52 Vítězslav Šmid, asistoval #26 Jakub Zajíček (0:4).
14:00
Střídání brankáře. Nový brankář #96 Tomáš Šilhan družstva FBC Žraloci Příbram
12:00
12:00
08:22
06:18
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (0:2).