1:1
3:2
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - FBC Draci Říčany 4:5pn
27. Ondřej Janeček, 31. Jakub Ortcigr, 34. Denis Kuda, 37. Filip Stránský - 3. Petr Zicha, 30. Filip Svoboda, 37. Petr Zicha, 40. Matyáš Fiala, N Antonín Lávička; rozhodčí: David Hertz - Timon Štosek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Slezák ? - Jakub Zámečník ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #27 Antonín Lávička a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #89 Jakub Ortcigr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #30 Filip Borl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #61 Denis Kuda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #7 Filip Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #56 Lukáš Rous , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #18 Petr Engliš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #27 Antonín Lávička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #89 Jakub Ortcigr a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #30 Filip Borl a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #7 Filip Svoboda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Chodov hráč #18 Petr Engliš a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
39:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #6 Matyáš Fiala, asistoval #27 Antonín Lávička (4:4).
36:58
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Petr Zicha, asistoval #27 Antonín Lávička (4:3).
36:01
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #62 Filip Stránský, asistoval #20 Ondřej Janeček (4:2).
35:18
Vyloučen hráč #18 Petr Engliš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:26
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #61 Denis Kuda, asistoval #62 Filip Stránský (3:2).
30:07
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #89 Jakub Ortcigr, asistoval #88 Matyáš Filip (2:2).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Filip Svoboda, asistoval #6 Matyáš Fiala (1:2).
26:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #20 Ondřej Janeček, asistoval #61 Denis Kuda (1:1).
18:37
Vyloučen hráč #90 Filip Pojer družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za nesportovní chování.