3:0
6:2
- : -

Panthers Praha B - FBC Rakovník 9:2
13. Martin Vachuška, 22. Prokop Hlaváč, 22. Martin Sedláček, 26. Prokop Hlaváč, 26. Martin Sedláček, 31. Martin Sedláček, 32. Vojtěch Ježek, 32. Václav Rejzl, 33. Prokop Hlaváč - 33. Tadeáš Breník, 33. Matyáš Brodníček; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 3:1 + Štěpán Fukárek OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Palaš ? - Adam Masák -9; po třetinách: 0:0, 3:0, 6:2;
32:52
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #79 Martin Sedláček (9:2).
32:37
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #32 Matyáš Brodníček bez asistence (8:2).
32:04
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #95 Tadeáš Breník, asistoval #80 Jiří Frydrych (8:1).
31:50
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #69 Václav Rejzl, asistoval #68 Prokop Hlaváč (8:0).
31:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #44 Patrik Zalabák (7:0).
30:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #28 Vojtěch Ježek (6:0).
29:47
Timeout FBC Rakovník
25:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček bez asistence (5:0).
25:17
Vyloučen hráč #24 Štěpán Fukárek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za nesportovní chování.
25:17
Vyloučen hráč #24 Štěpán Fukárek družstva FBC Rakovník - osobní trest.
25:07
Vyloučen hráč #46 Dominik Flégr družstva Panthers Praha B na 2 minuty za zvedání florbalky.
25:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #28 Vojtěch Ježek (4:0).
24:00
24:00
23:41
Vyloučen hráč #18 Filip Stašák družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hrubost.
21:11
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #68 Prokop Hlaváč (3:0).
21:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #69 Václav Rejzl (2:0).
12:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #7 Martin Vachuška, asistoval #32 David Palaš (1:0).
12:00
12:00
02:10
Vyloučen hráč #84 Jindřich Lacman družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Prokop a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rakovník: brankář: Adam Masák; hráči v poli: Matyáš Brodníček, Jonáš Přibyl, Štěpán Fukárek, Martin Pokorný, Štěpán Amler