1:1
0:2
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - TJ Sokol Nové Strašecí 1:4
16. Lucie Svobodová - 1. Veronika Zikmundová, 12. Veronika Zikmundová, 24. Barbora Petra Hliboká, 26. Veronika Zikmundová; rozhodčí: Filip Martinkovič - Matyáš Moller; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Anna Ondráčková ?, Martina Opichalová ? - Lucie Viedemannová -1; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:2;
30:00
25:40
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
25:40
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #25 Veronika Zikmundová, asistoval #5 Martina Müllerová (1:4).
24:16
Vyloučen hráč #15 Viktorie Štiková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za blokování florbalky.
23:26
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #31 Barbora Petra Hliboká, asistoval #20 Viktorie Povolná (1:3).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #22 Martina Opichalová družstva Prague Tigers Nehvizdy
20:00
20:00
16:56
Vyloučen hráč #26 Zlata Matějovičová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
15:49
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #18 Lucie Svobodová, asistoval #8 Linda Mikolášková (1:2).
11:06
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #25 Veronika Zikmundová, asistoval #15 Viktorie Štiková (0:2).
10:00
10:00
00:38
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #25 Veronika Zikmundová, asistoval #58 Lucie Viedemannová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Martinkovič a Matyáš Moller.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Lucie Viedemannová; hráči v poli: Viktorie Povolná, Natálie Lavičková, Veronika Pochmanová, Veronika Zikmundová, Viktorie Štiková