4:0
1:1
- : -

Prague Tigers - Florbal TJ Kobylisy 5:2
24. Jan Nachtmann, 29. Jiří Kratina, 32. Filip Rulíšek, 35. Dominik Šimáně, 57. Dominik Šimáně - 9. Jan Hrdlička, 51. Antonín Semerád; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Tázler; vyloučení: 6 + Vojtěch Řádek OS + Václav Veverka OS + Jan Nachtmann TDKU + 4:6 + Boris Nouzák TDKU + 4; využití: 1:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Omar Hammami 19 - Marek Paleček 28; po třetinách: 0:1, 4:0, 1:1;
Komentář domácích Večeřa Tomáš (Vedoucí):
Párádní večer v Čakovicích, který připomínal pořádnou válku. Takový florbálek musel všechny účastníky na tribunách bavit. První třetina byla opatrná bez výraznějších šancí na obou stranách, ale ve druhé třetině jsme přidali na plyn a trošku odskočili. Ve třetí třetině to bylo v naší režii, soupeř defakto neměl nic. Minutu před koncem jsme si užili ovace s našimi diváky a těšíme se na další týden, kdy série bude gradovat na hřišti v Kobylisích. Příště naordinujeme prášky na uklidnění a rozhodneme! Díky všem!
Komentář hostů:
Celá série je více boj než florbal. Příště se musíme více soustředit na hru a udržet nervy. Díky fanouškům.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:18
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:18
Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers do konce utkání.
59:18
Vyloučen hráč #93 Jan Nachtmann družstva Prague Tigers na 2+2 minuty za nesportovní chování.
58:55
Tigers kontrolují míček a jdou si pro druhý bod v sérii.
58:08
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:23
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #29 Jiří Kratina (5:2).
55:52
Šimáně střílel bekhendem nad branku.
54:36
Vyloučen hráč #14 Filip Janeba družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #71 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:2).
50:33
Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
50:33
Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
50:33
Vyloučen hráč #88 Václav Veverka družstva Prague Tigers - osobní trest.
50:33
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy do konce utkání.
50:33
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2+2 minuty za nesportovní chování.
49:43
Hosté se pokoušejí vyslat co nejvíce střel z poloviny hřiště, ale všechno jde do bloku.
48:33
Oba týmy hrají v plném počtu.
46:54
Po druhé v utkání hrají oba týmy ve čtyřech.
46:22
Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
45:50
Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za opakované přestupky.
45:49
A je z toho trest.
45:35
Hosté poprvé ve třetí třetině kombinují s míčkem na hokejkách.
44:49
Kobylisy se dostaly do brejku, který zakončil Hrdlička, ale Hammami úspěšně zasáhl.
44:28
Dobré dvě minuty se hraje bez přerušení.
43:53
Domácí jsou stále u balonku a čas pro hosty velmi rychle utíká.
42:57
Tigers drží míček a Kobylisy zatím vyčkávají.
42:17
Hammami opět zasahuje.
41:44
Semerád pálil z pravé strany do brankáře. Kobylisy zlepšily svou hru.
41:00
Dnešní utkání sleduje 104 diváků.
40:20
Masár pokoupal dva soupeře, ale jeho přihrávka na spoluhráče byla nepřesná.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:7
40:00
39:51
Hrdličkova střela z první letěla nad branku.
39:39
Veverka střílel z pravé strany pouze do Palečka.
38:49
Šimáně se zbavil jednou kličkou tří hráčů.
38:00
Tigers jsou stále u míčku a Kobylisy do ničeho nepouští.
36:48
Domácí opět kombinují a čas plyne.
36:01
Paleček předvedl famózní zákrok proti Rulíškovi.
34:49
Šimáně to vzal na sebe a skákavou střelou přes půl hřiště poslal míček za záda brankáře. Dobrá práce útočníků před brankou, protože Paleček nic neviděl.
34:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #91 Šimon Masár (4:1).
34:30
Tigers drží míček a kombinují. Tohle domácímu celku vyhovuje.
33:33
Neužilovu pěknou střelu zlikvidoval Paleček.
31:54
Pik získal míček v rohu hřiště a poslal kros na Rulíška, který se z první nemýlil.
31:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #69 Filip Rulíšek, asistoval #40 Matyáš Pik (3:1).
31:37
Nahození Horta na branku nemělo šanci na úspěch.
31:10
Neužil se dostal k míčku a kotel Kobylis ho vybučel.
30:44
29:27
Domácí drží míček.
28:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 Jiří Kratina, asistoval #21 Matouš Sákra (2:1).
28:33
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
28:33
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
28:33
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers - osobní trest.
28:28
Novák to zkusil z půlky, ale střela byla zablokována.
27:27
Kočí nahodil míček před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů nebyl v předbrankovém prostoru.
26:31
Hosté se po delší době drží na míčku a kombinují.
25:51
Semerád vystřelil z pravé strany a Hammami musel zasahovat.
25:41
Neužil vystřelil pouze do břevna.
24:55
Hrdlička běžel sám na branku a Hammami ho vychytal!
24:25
Heřmanský pálil z první do brankáře a Masár už nestihl dorážku.
24:13
Sákra vystřelil pouze do tyče.
23:25
Nachtmann navedl Palečka na levou stranu a vypadalo to, že Paleček zasáhne. Jenže Nachtmann nabral míček na čepel a poslal ho za Palečka.
23:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann z trestného střílení (1:1).
21:05
Vyloučen hráč #71 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
19:01
Střela Heřmanského skončila na boční síti.
18:14
Střelu Veverky Paleček vyrazil.
17:44
Hosté drží míček a Tigers se v první polovině přesilové hry k ničemu nedostali.
17:09
Vyloučen hráč #19 Jindřich Smoček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zvedání florbalky.
16:46
Přihrávka na Sákru neprošla, ale domácí jsou stále u míčku.
15:24
Do další šance se dostal Neužil, ale na Palečka si nepřišel.
15:00
První závar před brankou Kobylis vyřešil Paleček, který nedovolil žádné zakončení.
14:17
Klouda to zkusil z levé strany, Hammami opět pozorný.
13:15
Hrdlička fauloval a domácí tak mají opět míček. K nebezpečné střele se však zatím nemohou prokombinovat.
12:14
Rulíšek vystřelil dvakrát z velkého brankoviště a obě jeho rány byly zablokovány.
10:57
Tigers kombinují na své polovině.
10:20
Další střelecký pokus Kočího jen těsně minul branku.
09:11
Hosté jsou při chuti a další střela jen těsně minul branku.
08:34
Kočí předložil míček před prázdnou branku Hrdličkovi, který se nemýlil.
08:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (0:1).
08:08
Šimáně podržel míček a ušetřil cenné vteřiny.
07:25
Domácí jsou ve čtyřech.
06:51
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:09
Kočí z dobré pozice minul branku.
05:19
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
04:48
Rulíšek sice zakončil, ale před mu byl odpískán faul.
04:10
Domácí se hnali do přečíslení tři na jednoho, ale ke koncovce je nepustil poslední bránící hráč.
03:42
Další střela Masára byla sražena do rohu.
03:17
Kratina pálil pouze do bloku.
02:44
Drobný faul hostů přerušuje akci domácích.
02:08
Domácí hrají s míčkem a kombinují na své polovině.
01:04
Masár  dostal nahrávka do brankoviště, ale nedokázal míček usměrnit mezi tři tyče.
00:40
Zíka dostal nahrávku před branku, Hammami pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Jan Pozler, Antonín Semerád, David Mühlbach, Ondřej Kočí, Boris Nouzák
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Omar Hammami; hráči v poli: Šimon Fišer, Dominik Šimáně, Jiří Kratina, Matyáš Pik, Matouš Sákra