3:0
4:0
- : -

Florbal TJ Kobylisy - Prague Tigers 8:3
14. Antonín Semerád, 24. Vít Komorný, 37. Jakub Zíka, 38. Vojtěch Semerád, 53. Jakub Zíka, 53. Daniel Havlíček, 56. Ondřej Kočí, 59. Matěj Víšek - 6. Matouš Neužil, 8. Thomas Heřmanský, 10. Šimon Masár; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 139; zásahy brankářů: Marek Paleček 22 - Omar Hammami 18; po třetinách: 1:3, 3:0, 4:0;
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
V 1. třetině jsme úplně prospali 5 minut a už to snáma vypadalo velmi zle. Naštěstí jsme to 2. třetinu dokázali otočit a pohlídat si to do konce zápasu. Ve čtvrtek to musíme potvrdit. Opět děkuji našim vynikajícím divákům.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Vedoucí):
Hezká facka, kterou jsme potřebovali. Za stavu 0:3 jsme přestali hrát, opět nepokryli standardní situaci a vezlo se to. Bohužel jsme sezonu nestačili ukončit a musíme do oprav ve čtvrtek. Děkujeme všem příchozím divákům, kteří vážili cestu do Kobylis.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
58:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #21 David Mühlbach (8:3).
58:43
Maty Víšek dává gól, ale tváří se u toho, jako kdyby z toho němel ani radost...
57:14
Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za držení.
56:00
Hosté v šesti.
55:49
Timeout Prague Tigers
55:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (7:3).
55:11
Kočák tahem do šibenice - další gól v Hamamiho síti.
54:00
Domácí kotel vybučel Neužila.
52:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček bez asistence (6:3).
52:26
Dnes je těžké být zapisovatel, člověck chce něco napsat, ale v zápětí to musí mazat, jelikož se na hřišti dnes pořád něco dějě. Zíkův gól a vymetená šibenice od Havlise znamenají navýšení vedení domácích.
52:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #19 Jindřich Smoček (5:3).
51:41
Nápřah až ke stropu, ale Hrdličkova raketa, neskončila v bráně, nýbrž letí až na Mars!
48:28
Tresty doběhly, hrajeme v plém počtu.
46:28
Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
46:28
To jsme tu dnes ještě neměli, 4 na 4.
45:29
Vyloučen hráč #21 Matouš Sákra družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
45:29
Sekera, která byla slyšet až v Čakovicích a domácí mají dlaší přesilovou hru.
44:29
Hezká akce domácích po ose Mühlbach-Kočí-Komorný končí dobrým zákrokem Hamamimho.
42:49
"Bohoušek dnes běhá, jako kdyby měl v botě kaktus" - Boris Nouzák 2023
 Nutno říct, že má pravdu, ale i tak domácí kapitán předvádí neskutečné věci.

40:51
Druhý nejoblíbenější muž pořadatelky Terky Panenkové, Honzík Pozler, hraje velice obětavě!
40:01
Na začátku třetí třetiny pokračuje přesilovka Tigers.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:19
Vyloučen hráč #14 Filip Janeba družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
39:19
I Tigers si vyzkouší svojí přeslovou hru.
37:47
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Vojtěch Semerád, asistoval #58 Daniel Havlíček (4:3).
37:47
Chtěl jsem psát, že máme vyrovnáno, ale to už neplatí, jelikož Kobylisy otáčí zápas a jdou do vedení! Nejdřív "McJesus" Zíka vyrovnal, krátce poté Vojta Semerád svům důrazem před bránou překlápí vedení na stranu Kobylis!
36:40
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:3).
36:27
Vyloučen hráč #90 Matouš Neužil družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
36:27
Vyloučený Neužil a domácí kotel si to náležitě užil.
35:44
Odložené vyloučení, první přesilovka pro domácí.
33:49
Znovu pozorný Paleček!
32:18
Honzík Pozlerů se pěkně protáhl mezi dvěma soupeři, poté předložil Toníkovi Semerádovi, ten backhendem no 25. řady...
31:20
Dejv Mühlbach ze vzduchu z první pouze do boční sítě.
28:32
Hostující Žižka se pěkně vrátil a překazil tak zajímavou šanci domácích.
28:17
Na druhé straně pozorný Paleček.
28:03
Havlíčkova střela z kanceláře nadělala Hamamimu problémy.
24:20
Domácí borci jsou jako vyměnění! Bohouškův fén o přestávce zapůsobil a na hřišti jsou úplně jiný Kobylky než v první třetině.
23:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (2:3).
23:46
Ale Vítkova druhá střela už hezky zapadla do Hamamiho šibenice a je to už jen o jeden gól!
23:26
Komorného střelu zablokoval Šimáně.
21:33
Save of the match by Marek Paleček!!! Hostující hráč Tigers už uklízel do prázdné, ale najednou se objevily Márovy ruce a ukradly jistý gól!
19:29
Havlisova nebezpečná střela končí těsně nad!
16:16
Během 15 vteřin měly oba týmy možnost úniku 2 na 1, v obou případech bez úspěchu.
13:21
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #71 Antonín Semerád, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:3).
13:21
Hezky a chytře zahraná standartní situce a máme sníženo!
12:50
Dan Havlíček prověřil pozornost Hamamiho.
09:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár bez asistence (0:3).
09:10
Drobkova úplně zbytečná chyba na půli a Tigers vedou o 3 góly...
07:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #77 Thomas Heřmanský, asistoval #81 Martin Hort (0:2).
07:01
Nahození z půlky končí za Palečkem, nutno říct, že Mára nic neviděl...
05:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #90 Matouš Neužil, asistoval #14 Adam Novák (0:1).
05:24
Domácí odchovanec, který v létě k překvapení všech opustil své kamarády z Kobylis otevírá skóre dnešního zápasu...
03:47
Drobkův výlet do útoku končí nebezpečným průnikem, který zachraňuje Hammami.
02:42
Zákrok Šimáněho málem skončil vlastní brankou.
01:17
První zákrok Palečka!
00:01
Úvodní buly pro Kobylisy!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Omar Hammami; hráči v poli: Dominik Šimáně, Šimon Fišer, Jiří Kratina, Matouš Sákra, Jakub Lamberk
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: David Mühlbach, Ondřej Kočí, Antonín Semerád, Jan Pozler, Vít Komorný
00:00
Hezký úterní večer z Kobylis! Dnes nás čeká 3. utkání play-up Národní ligy. Domácí borci musí dnes nepodmínečně vyhrát, pokud chtějí postoupit o ligu výš, jelokož Tigers se podařilo doma dvakrát vyhrát a dnes mají první "gameball"