2:1
1:1
0:0

Florbal TJ Kobylisy - Prague Tigers 6:5pn
8. Daniel Havlíček, 13. Ondřej Kočí, 24. David Mühlbach, 35. David Mühlbach, 56. Jan Hrdlička, N Jan Hrdlička - 2. Šimon Masár, 9. Tomáš Navrátil, 18. Šimon Masár, 27. Matouš Neužil, 49. Jan Nachtmann; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 140; zásahy brankářů: Marek Paleček 20 - Omar Hammami 22; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér):
Kdybychom proměnili půlku šancí, tak by žádné nájezdy ani nebyly. Pak už tam byl fantom Palcát. Děkuji našim fanouškům za naprostou úžasnou atmosféru.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Vedoucí):
Bohužel jsme nedokázali odskočit o více branek a náš nedůraz v obraně soupeři daroval góly úplně zdarma. Nájezdy byly vabank. Bohužel budeme hrát pátý zápas, naštěstí v domácím prostředí. Odpočineme a budeme lepší. Věříme také, že se konečně probudí i publikum, aby to mělo pořádný grády. Zatím to připomíná souboj v knihovně, což je škoda.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #25 Ondřej Filip a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #93 Jan Nachtmann a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #3 Ondřej Kočí , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #27 Tomáš Navrátil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #16 Jan Hrdlička a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #91 Šimon Masár , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #21 David Mühlbach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #71 Jakub Manek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný a vstřelil gól.
55:02
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #11 Matěj Víšek (5:5).
55:02
Bohoušééééééééééék!
52:59
Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
48:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #40 Matyáš Pik (4:5).
48:53
Zase dalekonosná dělovka, kterou Paleček neviděl...
34:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:4).
30:43
Kočák - Dejv a vymeteá pavučinka!
30:06
Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky.
30:03
Sigalizovaná výhoda pro domácí
29:17
Jeden z hostů se teď těžce zvedá ze země
26:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #90 Matouš Neužil, asistoval #91 Šimon Masár (3:4).
26:04
Hosté využívají, "odpadlík" Neužil
24:18
Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
23:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (3:3).
17:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #88 Václav Veverka (2:3).
17:02
Laciná ztráta domácích a hosté jdou potřetí do vedení
16:33
Domácí se ubránili
14:33
Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
14:15
Maty Víšek obral obránce hostů, střílí těsně vedle
12:34
Řešíme výpadek mikrofonu, takže jsme ani gól neviděli
12:33
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #52 Vít Komorný (2:2).
11:50
Dobře Palcát
10:27
Mühlbach nad
08:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #93 Jan Nachtmann (1:2).
08:09
Hosté využívají
07:45
Vyloučen hráč #71 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
07:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #11 Matěj Víšek (1:1).
07:23
Dáňa z nulového úhlu - jako já blahé paměti :-) - srovnává!