1:3
2:1
- : -

Prague Tigers - Florbal TJ Kobylisy 5:6
10. Šimon Masár, 16. Vojtěch Řádek, 22. Adam Novák, 53. Václav Veverka, 56. Jan Nachtmann - 9. Vít Komorný, 10. Jan Hrdlička, 23. David Mühlbach, 29. Ondřej Kočí, 36. Jakub Zíka, 41. Ondřej Kočí; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3 + Jakub Manek OS:1; využití: 0:1; diváků: 190; zásahy brankářů: Omar Hammami 19, Pavel Dundr 0 - Marek Paleček 10; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:1;
Komentář domácích Janů Lukáš (Trenér):
Dnes jsme si zápas prohráli z naší strany slabší druhou třetinou. Ve třetí třetině jsme i přes tlak na konci zápas již nedokázali vyrovnat. Následky každý bohužel ví. Gratuluju soupeři k vítězství dnes si zatím šel o malinko více.
Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér):
Minulou sezonu jsme končili sezonu prohrou. Naštěstí jsme se dokázali hned vrátit. Poslední zápas jsme konečně vyhráli venku ale nechápu, proč z toho musíme udělat takové drama do posledních vteřin. Děkuji všem hráčům, ktěří hráli tuto sezonu. Děkuji soupeři  a hlavně děkuji našim úžasným divákům, kteří nás podporovali v každém zápase play off.
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
59:52
Kratina minul prázdnou klec a to je asi konec nadějí.
59:50
Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi.
59:42
Kobylisy vyhazují.
59:24
Kočí skočil jak Neymar a rozhodčí mu toto nezbaštil.
59:04
Rulíšek pouze do bloku.
58:40
Domácí u míčku...
57:51
Kratina přestřelil a domácí musí jít do pěti.
57:08
Domácí opět v šesti.
56:29
Domácí kontrolují míček a pokoušejí se něco v pěti proti pěti vymyslet.
55:53
Drama je na světě!
55:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #93 Jan Nachtmann, asistoval #29 Jiří Kratina (5:6).
55:28
Timeout Prague Tigers
55:28
Domácí hrají v šesti.
54:18
Domácí se stále brání, ale Kobylisy v této přesilové hře opravdu jen tahají čas.
52:53
Hosté nikam nespěchají a tahají ve své přesilové hře čas.
52:47
Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
52:01
Jako správný kapitán se prosazuje Veverka a dává domácím naději.
52:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Václav Veverka, asistoval #40 Matyáš Pik (4:6).
50:22
Hammami chytá jak nejlépe dokáže. Nyní zneškodnil dvě tutovky hostů a drží domácí v teoretické naději na obrat.
49:36
Kočí vyslal pěknu střelu a Hammami podržel domácí.
49:04
Šimáně vystřelil pouze do blokujícího obránce.
47:53
Masár pálil z pravé strany vedle branky.
47:17
Domácí jsou stále u míčku, ale ke střele se nemohou prokombinovat.
46:21
Domácím nelze upřít snaha, ale obrana Kobylis funguje velmi dobře.
45:30
Veverka vystřelil z první pouze do svého spoluhráče.
44:59
Hrdlička podržel míček a fanoušci Kobylis pomalu oslavují...
44:32
Z volného úderu byla střela, kterou Paleček vyrazil.
44:17
Hort střílel pouze do Palečka. Následně vybojoval Masár míček a Tigers mají volný úder.
43:27
Havlíček byl sám "mezi kruhy", ale branku přestřelil.
42:42
Novák se snaží něco vymyslet, ale je velmi dobře bráněn.
42:00
Kobylisy kontrolují svůj náskok a jsou velmi blízko postupu.
40:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (3:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:10
40:00
39:59
Rulíškův další pokus končí vedle branky.
39:45
Řádek našel Rulíška před brankou, ale jeho rána byla zablokována.
38:54
Hrdlička pálil na zadní a Hammami skvěle zasáhl.
38:11
Hammami si připisuje další zákrok.
37:27
Domácím odkaskují míček a v téhle části utkání se jim nic nedaří.
36:21
Heřmanský chtěl vystřelit z jedničky, ale míček vůbec netrefil.
35:45
Hosté využívají přesilovou velmi rychle a poprvé jdou do dvoubrankového vedení.
35:44
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:5).
35:17
Vyloučen hráč #40 Matyáš Pik družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
34:48
Sákra vystřelil z levé strany, ale vůbec mu to nesedlo. Škoda.
33:21
Hosté kombinují na útočné polovině.
33:16
Janeba na polovině hřiště zboural mantinely, i když ho nikdo neatakoval.
31:42
Aktuálně sledujeme klidnější pasáž hry. Oba týmy velmi dobře brání.
30:57
Manek se vrací zpět do hry.
30:24
Řádek hledal spoluhráče pře brankou, ale obrana Kobylis byla pozorná.
29:36
Hrdlička tečoval míček před branku nad horní tyč.
29:32
Kobylisy jsou stále u míčku.
28:26
Šimáně ztratil míček na polovině hřiště a z protiútoku se prosazuje Kočí. Kobylisy opět vedou.
28:25
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí bez asistence (3:4).
27:32
Trenér Kobylis zvýšil na své hráče hlas. Uvidíme, zda to pomůže.
27:22
Rulíšek obral obránce a zakončil pouze do Palečka.
26:07
Heřmanský pálil z půlky hřiště těsně vedle pravé šibenice.
25:42
Veverka podržel míček před Havlíčkem a Tigers kombinují.
25:00
Tento atraktivní duel sleduje více diváků jak první kolo play-off NHL. V Čako aréně se stojí mezi dvěřmi ve třech řadách.
24:43
Janeba vystřelil tahem a jen těsně minul branku.
24:11
Hosté kontrolují míček a snaží se něco vymyslet.
22:55
Matěj poslal kros na slepejše a předložil míček do prázdné branky pro Mühlbacha.
22:54
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (3:3).
21:44
Novák vymetl pavučiny v brance Palečka a domácí jdou poprvé do vedení!
21:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #14 Adam Novák, asistoval #9 Šimon Fišer (3:2).
21:00
Řádek poslal home run do Letňan.
20:46
Domácí ubránili oslabení a nyní kombinují.
18:43
Manek byl poslán před brankou k zemi. Dle sudích tento pád nasimuloval, takže si odpočine 12 minut na polštáři u časoměřičů.
18:08
Vyloučen hráč #71 Jakub Manek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
18:08
Vyloučen hráč #71 Jakub Manek družstva Prague Tigers - osobní trest.
17:37
Jarda Jágr z Kobylis prošel přes dva hráče a oslovil Hrdličku, který trefil ležícího brankáře.
17:16
Oba týmy střídají.
16:51
Sákra pálil do bloku a z protiútoku vystřelil Kočí, který taktéž trefil blok.
16:23
Nachtmann vystřelil z půlky, ale minul zařízení.
16:00
Rulíšek a jeho skoro zlaté boty vymyslely přihrávku na Řádka, který se svou staronovou florbalkou vyrovnává na 2:2!
15:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #69 Filip Rulíšek (2:2).
14:58
Hort se dostal do dobré střelecké pozice, ale Palečkovu branku přestřelil.
14:35
Pohlednou kombinaci Kobylis zakončil Semerád, který trefil dobře postaveného Hammamiho.
13:35
Kočího střela z půlky neměla šanci na úspěch.
12:27
Na druhé straně zasahoval Hammami. Sledujeme opravdu rychlý florbal skoro jak v O2 aréně...
12:14
Novák pálil z otočky mimo.
11:45
Nepřesná rozehrávka Kobylis skončila až u Veverky.
11:01
Manek hledal Masára před brankou, ale tentokrát se to nepovedlo.
10:32
Nachtmann prošel přes tři hráče, ale jeho střela byla zablokována posledním bránícím hráčem.
09:52
Hrdlička udělal kličku do bekhendu a posílá Kobylisy zpět do jednobrankového vedení.
09:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (1:2).
09:50
Střídání brankáře. Nový brankář #47 Pavel Dundr družstva Prague Tigers
09:49
Nájezd pro Kobylisy.
09:43
Manek vystřelil z pravé strany, Paleček tuto střelu pouze vyrazil a Masár se prosazuje z dorážky.
09:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #71 Jakub Manek (1:1).
09:10
Kratina pálil dvakrát do bloku.
08:16
Na střelu Komorného však Hammami nestačil a hosté se ujímají vedení.
08:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (0:1).
07:45
Velká šance Kobylis! Jeden z útočníků v žlutém střílel do poloprázdné branky, ale Hammami předvedl fantastický zákrok.
06:51
Havlíček střílel z velkého úhlu, takže jeho rána neměla šanci na úspěch.
06:07
Na druhé straně pálil Sákra do blokujícího beka.
05:54
Hrdlička vystřelil hodně vedle branky Tigers.
05:35
Domácí se k ničemu nedostali, a tak hrají hosté.
05:09
Domácí kombinují a Kobylisy jsou v aktivním obranném postavení.
04:24
Masár předvedl důraz před brankou. Paleček jeho pokus zneškodnil a ještě dostal sekeru.
03:42
Hort rozehrál volný úder a následná střela tahem skončila pouze v bloku.
03:31
Nachtmann kombinuje s druhým obráncem, ale Kobylisy zatím velmi dobře drží obranný blok.
02:30
Řádek sice zablokoval střelu, ale to se mu prodraží, protože má florbalku na dvě poloviny.
01:55
Manek dostal krásnou přihrávku na pravou stranu, kde byl úplně sám. Jenže exkralupský útočník netrefil branku.
01:15
Veverka oslovil Masára, ale ten ztratil míček, a tak kombinují hosté.
00:49
Hrdličkova střela byla sražena vedle branky.
00:06
Kočí se po pár vteřinách dostal do velké šance, ale branku netrefil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Vít Komorný, David Mühlbach, Ondřej Kočí, Antonín Semerád, Jan Pozler
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Omar Hammami; hráči v poli: Jan Nachtmann, Dominik Šimáně, Jiří Kratina, Matyáš Pik, Matouš Sákra