2:0
- : -
Zlín Lions

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Zlín Lions 4:2
2. Aneta Balážová, 10. Eliška Tesaříková, 28. Eliška Jelínková, 36. Zdeňka Vlachová - 5. Barbora Dohnalová, 15. Julie Pospíšková; rozhodčí: Maxmilián Plas - Michal Rada; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Smutná ? - Kateřina Vrlová ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:0;
36:00
35:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #44 Zdeňka Vlachová, asistoval #84 Aneta Balážová (4:2).
35:03
Timeout Zlín Lions
31:34
Vyloučen hráč #19 Eliška Držmíšková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
28:50
Vyloučen hráč #70 Eliška Horáková družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
27:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #2 Eliška Jelínková, asistoval #88 Františka Klaudingerová (3:2).
24:00
24:00
22:43
Vyloučen hráč #88 Františka Klaudingerová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za vysoká florbalka.
14:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 Julie Pospíšková bez asistence (2:2).
12:00
12:00
09:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #5 Eliška Tesaříková, asistoval #6 Natálie Turini (2:1).
06:16
Chcete si nechat zaplést vlasy? Dojdite teď na SH Sportpoint za pořadatelský stůl a přesně zamnou je kadeřnictví N. Živná.
04:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Barbora Dohnalová bez asistence (1:1).
01:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #84 Aneta Balážová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Maxmilián Plas a Michal Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Kateřina Vrlová; hráči v poli: Abigail Kučerová, Sarnai Altantuul, Anna Klacková, Lucie Žaroská, Michaela Daníčková