3:4
2:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - K1 Florbal Židenice 10:4
1. David Sedláček, 2. Tomáš Světlík, 5. Tomáš Světlík, 8. David Sedláček, 8. Tomáš Světlík, 19. František Blažek, 26. Radim Dočekal, 30. Radim Dočekal, 39. Martin Vavřina, 45. Tomáš Světlík - 20. Jakub Pietropaolo, 24. Simon Nobilis, 25. Nicolas Michael Kokeš, 25. Petr Svoboda; rozhodčí: Radim Jílek - Robin Hromeček; vyloučení: 2 + Tomáš Světlík 4:4; využití: 2:3; zásahy brankářů: Ondřej Málek -4 - Dominik Němčanský ?; po třetinách: 5:0, 3:4, 2:0;
45:00
44:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #8 David Přibil (10:4).
39:14
Vyloučen hráč #39 Daniel Málek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování.
38:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina bez asistence (9:4).
34:10
Vyloučen hráč #26 Nicolas Michael Kokeš družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #46 Libor Kuba (8:4).
25:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #37 Adam Kylián (7:4).
24:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (6:4).
24:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš, asistoval #28 Tomáš Vidlák (6:3).
23:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Simon Nobilis bez asistence (6:2).
22:36
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2+2 minuty za hrubost.
19:45
Vyloučen hráč #75 Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
19:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Jakub Pietropaolo, asistoval #15 Martin Peitl (6:1).
18:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #3 Tadeáš Hoch (6:0).
18:35
Vyloučen hráč #28 Tomáš Vidlák družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky.
15:00
15:00
11:17
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #27 Simon Nobilis.
07:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #3 Tadeáš Hoch (5:0).
07:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #75 Martin Vavřina (4:0).
06:20
Vyloučen hráč #95 Petr Svoboda družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
04:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #53 Damian Jelínek (3:0).
01:53
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
01:53
Vyloučen hráč #64 Lukáš Daniel družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky.
01:19
00:29
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #39 Daniel Málek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Jílek a Robin Hromeček.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Tadeáš Hoch, František Blažek, David Přibil, David Sedláček, Tomáš Světlík