0:3
0:5
- : -

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:14
1. Filip Ryška - 2. Martin Vavřina, 4. Martin Vavřina, 6. František Blažek, 10. Tadeáš Hoch, 12. David Přibil, 13. Martin Vavřina, 17. František Blažek, 24. David Sedláček, 27. Antonín Nový, 36. František Blažek, 39. Adam Kylián, 40. Adam Kylián, 43. Damian Jelínek, 45. Tadeáš Hoch; rozhodčí: Radim Jílek - Robin Hromeček; vyloučení: 5:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Petr Luňák ? - Ondřej Málek -1; po třetinách: 1:6, 0:3, 0:5;
45:00
44:52
Vyloučen hráč #22 Patrik Korčák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nesportovní chování.
44:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #75 Martin Vavřina (1:14).
42:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #3 Tadeáš Hoch (1:13).
39:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #8 David Přibil (1:12).
38:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #96 Dennis Šťastník (1:11).
35:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (1:10).
34:11
Vyloučen hráč #46 Libor Kuba družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
26:27
Vlastní branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #54 Antonín Nový (1:9).
23:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #39 Daniel Málek (1:8).
20:07
Vyloučen hráč #51 Matyáš Hujňák družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #8 David Přibil (1:7).
15:00
15:00
14:54
Vyloučen hráč #99 Libor Jurnikl družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #3 Tadeáš Hoch (1:6).
12:01
Vyloučen hráč #66 Samuel Rozboril družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hra bez florbalky.
11:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #3 Tadeáš Hoch (1:5).
09:17
07:30
Vyloučen hráč #54 Antonín Nový družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za bránění ve hře.
05:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (1:3).
03:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #24 David Sedláček (1:2).
01:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina bez asistence (1:1).
00:17
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #64 Filip Ryška, asistoval #66 Samuel Rozboril (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Jílek a Robin Hromeček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Tadeáš Hoch, František Blažek, David Přibil, David Sedláček, Tomáš Světlík