5:1
2:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ASK Orka Čelákovice 7:4
25. Patrik Med, 26. Pavel Šimeček, 32. Pavel Šimeček, 33. Jakub Mikolášek, 39. Filip Blažek, 55. Jakub Mikolášek, 60. Jakub Mikolášek - 10. Jakub Seibert, 21. Marek Korych, 49. Jakub Čáp, 57. Petr Němeček; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 301; zásahy brankářů: Daniel Dolák 24 - Aleš Zetek 20; po třetinách: 0:1, 5:1, 2:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Z naší strany dnes zlepšený a koncentrovaný výkon. Věřím, že některé věci ještě zlepšíme. Fanoušci parádní, jsem rád, že se na ně budeme moci spolehnout i na venkovní palubovce!
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Výpadek ve druhé třetině a mnoho neproměněných šancí nás stálo zápas. První a třetí třeina byla v naší režii, ns vítězství ve finále je to ale málo. Bod z venku bereme, splnili jsme plán, který jsme si dali. Oba zápasy přišlo přes třista diváků, kteří soupeře hnali za vyrovnáním série a bylo to znát. Všem, kteří za námi jeli až do Plzně děkujeme. Doma sérii rozhodneme.
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
59:59
Všichni domácí fanoušci jsou na nohou a děkují týmu za odvedený výkon. Tohle byl opravdu zápas hodný finále.
59:57
Korych ještě zkusil samostatný únik po manitenelu, zakončení už nestihl
59:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (7:4).
59:43
Mikolášek trefou do prázdné branky pravděpodobně ztrvzuje vítězství v dnešním duelu
56:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #91 Jan Zoufalý (6:4).
56:18
Orka snižuje. Něměček neskutečnou ránou od mantinelu prostřeluje obranu i Doláka
54:42
Jedna z nejhezčích akcí posledních pár zápasů. Stejskal - Mošna - Mikolášek!
54:29
Domácí se snaží hrát s balonkem na florbalkách
54:22
Přišlo na řadu první vytírání brankoviště dnešního večera
53:45
Slavie blokuje vším možným! Zády, nohou, florbalkou! Je opravdu těžké pro hostující hráče jejich obranu prostřelit
53:09
Posledních pár minut zápasu bude asi velice tvrdých, dle narůstající rychlosti
52:24
Dolákův monster save! Všichni už asi po Zoufalého střele viděli balonek v síti, když se kde nic tu nic objevila Dolákova levá ruka a skóre zůstává nezměněno!
50:49
velký závar u Doláka v brankovišti, přes veškerý zmatek se brankář zvládl zorientovat a najít balonek
50:25
Na druhé straně se do akce hrnul Korych
50:11
Katolický našel nabíhajícího Čížka, ten trefil vyšší míček, ale netrefuje se do odkryté branky
48:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #91 Jan Zoufalý (5:3).
48:57
Stačilo jim na snížení skóre 11 vteřin hry 6 na 4
48:46
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
48:46
Faulujícím byl Mikolášek, hosté jdou do šesti
48:31
Odložené vyloučení, Orka v šesti
48:07
Rozhdočí zvedají ruku, někdo z domíácích půjde ven.
47:39
Fanoušci Orky jsou delší dobu potichu
46:56
Zadák vrací na Korycha
46:30
Orka střílí v podstatě ze všech šancí, které se jí naskytnou, zatím žádná v téhle třetině významně neohrozila branku
43:07
Orka zdvojila a konečně vybojovila balonek, vydává se do útoku a zbývá něco přes 50 vteřin přesilovky
42:03
Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
42:03
Čížek dle rozhodčích zastavil Sedláka nedovoleným zákrokem a uvidíme další přesilovku hostujících hráčů
41:43
Němeček, Sedlák a Špalek rozbíhají rozehrávku a heldají cestu na polovinu domácích
39:59
Seibert s Čížkem ještě prohodili pár slov těsně před koncem, pravděpodobně to nebyla přátelská konverzace
39:56
Rozerhávka od mantinelu, u balonku Korych a Seibert
39:12
Zadák se pokouší vymyslet ještě poslední akci a poslední šanci na snížení v této třetině
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny plné zvratů
38:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:2).
38:53
Po několika zblokovaných střelách se nyní Blažek už nemýlil! první proměnená přesilová hra dnešního zápasu!
38:41
Zbývá ještě více než minuta přesilové hry
38:14
Vidíme na ploše druhou přesilovkovou formaci
38:00
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
38:00
Seibrtovi se to velice nelíbí a diskutuje ještě s rozhodčími, ti jsou ale neoblomní
37:54
Seibertův faul na Konradyho posílá domácí do druhé přesilovky dnešního dne
37:34
Seibert rozehrává z půlky na spolurháče z obrany
37:22
Blažek poslal na Kuhajdu skákavý balonek, ten ho sice trefil z první, ale míří vysoko nad
37:02
Právě probíhají poslední tři minuty druhé třetiny
36:13
Dnešní, divácky velice atraktivní, utkání sleduje 301 diváků! Děkujeme všem za návštěvu :)
35:28
Medovu střelu zachytil Kramel a na chvíli se na balonku ocitli hráči z Orky
35:18
Na balonku domácí
35:17
Nyní zůstává po nejasné situaci ležet na zemi Seibert, ale naštěstí se zvedá a odchází sám
34:58
Hosté standartní situaci z dobré pozice nevyužili
34:52
Po tvrdém souboji končí Porazil na zemi, snad bude v pořádku
34:10
Fuchs utíkal po mantinelu, byl zastaven Korychem a Dolák pak rychlým secvakntuím nohou likviduje tuto šanci
34:00
Domácí blokují, co se dá
33:38
Dolák se natahoval pro míček, kapitán Orky u něj byl ale dřív a posílá ho na vlastní obrannou polovinu svým spoluhráčům
33:31
Orka má rozehrávku z útočného rohu, k balonku běží Němeček
32:58
Čápovu akci překazil Blažek
32:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #37 Adam Stejskal (4:2).
32:22
Tak tohle bylo neskutečné! Stejskal našel nabíhajícího Mikoláška na středu, ten oběhl všechny, kteří mu stáli v cestě, včetně golmana a uklízí míček do úplně prázdné branky!
32:08
Stejskal s Medem v klidu na balonku
32:00
Domácí se poprvé v dnešním zápase ocitají ve vedení
31:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #99 Jan Huleš (3:2).
31:59
Huleš perfektně našel odkakujícího Šimečka a tato spolupráce již podruhé v dnešním zápase sklízí ovoce
30:02
Hosté budou mít rozehrávku od domácí střídačky.
29:46
Seibert zkouší štěstí od mantinelu
29:26
Med zblokoval tvrdou ránu obránce hostí
29:14
Střídající domácí trochu opomněli Němečka před Dolákem, k tomu se ale balonek nedostal
28:58
Do střely kapitána Sedláka stihla na poslední chvíli sáhnout Huleš
28:48
Zadák vyslal dlouhý balonek na nabáhajícího Němečka
28:28
Šimeček kouzlik v rohu, byl ale faulován Němečkem a zkusil ze standartky nahodit před branku
27:57
Hra je teď nahoru dolů, ani jeden z týmu není na balonku delší dobu a střídá se nám jeden rychlý útok za druhým
27:36
Katolický minul balonek a trefil pouze Bártu, hosté mají rozehrávku ze středu
27:15
hra se nyní odehrává na polovině Orky
26:57
2 na 1, Med zvládl ubránit a Dolák vychytat, na druhou stranu se hned hrnul Fuchs a jen tak tak míjí odkrytou branku
25:56
Jakoby se probudili i fanoušci a fandí snad ještě víc než předtím, jak hráči Orky, tak její fanoušci nyní vypadají mírně zaraženě
25:51
25:51
Nyní už se Pája Šimeček nemýlil a máme vyrovnáno!
25:35
Orka ve fair-play gestu nechala domácím balonek po přerušené hře a následném buly
25:11
Gól domácí velice nabudil a vrhají se neohroženě do všech soubojů
24:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #39 Hynek Mošna (1:2).
24:39
Med z nulového úhlu propaluje Zetkovo postoj a snižuje brankový rozdíl
24:23
Kuhajda byl faulovaný na středu hřiště, šance pro domácí vytvořit si gĺovou šanci
24:02
Něměčkova zadovka na nabíhajícího Seiberta nevyšla
23:21
Dolákova branka se opět ozvala
22:44
Sedlák na balonku, atakovaný Fuchsem a Čížkem, jeho pokus o dlouhou nahrávku do nebezpečného prostrou končí v Dolákových rukou
22:12
Katolický na balonku a opět trefuje pouze Zetka. V téhle třetině ho domácí zatím nestihli potrápit
21:58
Švácha míří nad
21:32
Domácí musí nutně zklidnit svoji hru s balonkem, aby si zvládli vytvořit nebezpečné šance
20:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #74 Aleš Zetek (0:2).
20:24
Nedáš, dostaneš. Zetek dobře chytil Blažkovo střelu, vyslal Korycha do útoku, ten utekl domácí obraně a zvyšuje náskok
19:59
Domácí přesilovou hru zatím nevyužili, bude je čekat ještě jedna minuta ve druhé třetině
19:22
Domácím se nedaří probojovat se do gólové šance
19:00
Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky.
18:47
Domácí teď v akci 4 na 2, Huleš faulovaný a uvidíme první přesilovku i ze strany domácích
17:55
Šimeček v dobré šanci neprostřelil golmana a nevyrovnal tak před koncem první třetiny skóre zápasu
16:44
Konrady našel nabíhajícího Mošnu z trestné lavice a ten střelou z první ohrozil branku hostí
15:36
Z přesilovky zbývá méně než minuta a Korych se rozhodl vystřelit z půlky, střela mu ale nesedla
15:30
Šváchovi se podařilo vyhodit balonek na nabíhajícího Čížka a na balonek se ve vlastním oslabení dostávají domácí
14:36
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
14:36
Máme zde první přesilovku dnešního zápasu. Uvidíme ji v podání Orky
14:17
Konrady překonal Sedláka v rohu a vyslal Stejskala do útoku, ten o balonek záhy přišel
13:48
Domácí si hledají cestu do připravené obrany Orky
13:31
Blažek nyní skoro poslal Orku do protiútoku, sám si ale míček opět vybojoval a nepříjemně prověřil golmana hostí prudkou střelou nad nohu