4:3
1:0
- : -

FBK Atlas Blansko - Florbal Holešov 5:4
18. Tomáš Kuchař, 20. Jan Charvát, 22. Luboš Bezděk, 24. Zdeněk Doležel, 33. Vladimír Chlup - 2. Václav Nuhlíček, 13. Tomáš Müller, 20. Tomáš Dragan, 22. Tomáš Müller; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:2 + Michal Richter 4; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Malík ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 0:1, 4:3, 1:0;
36:00
34:49
Vyloučen hráč #17 Michal Richter družstva Florbal Holešov na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
33:27
Vyloučen hráč #68 Michal Králík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
32:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #66 Vladimír Chlup, asistoval #8 Tomáš Kuchař (5:4).
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč #16 Daniel Mikeška družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání.
23:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #97 Zdeněk Doležel, asistoval #68 Michal Králík (4:4).
23:15
Lekce z produktivity
21:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #26 Luboš Bezděk, asistoval #88 Jan Charvát (3:4).
21:27
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #4 Tomáš Müller, asistoval #19 Petr Tkadlčík (2:4).
19:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #88 Jan Charvát, asistoval #6 Pavel Frýdek (2:3).
19:58
Jan Charvát s velkou dávkou štěstí prostřelil gólmana
19:15
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #14 Tomáš Dragan, asistoval #16 Daniel Mikeška (1:3).
17:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #8 Tomáš Kuchař, asistoval #26 Luboš Bezděk (1:2).
17:52
Nebyl to gól z kategorie hezkých, ale počítá se
15:58
Vyloučen hráč #19 Petr Tkadlčík družstva Florbal Holešov na 2 minuty za opakované přestupky.