0:2
0:9
- : -

Aligators Klobouky - TJ Znojmo LAUFEN CZ 0:17
3. Petr Sláma, 10. Petr Sláma, 11. Pavel Palát, 12. Petr Sláma, 12. David Mahr, 12. Pavel Palát, 24. Petr Sláma, 24. Petr Sláma, 28. Alan Juříček, 29. Pavel Palát, 31. Pavel Palát, 31. Tomáš Bulín, 33. Petr Sláma, 34. David Mahr, 34. Pavel Palát, 36. Petr Sláma, 36. Martin Peš; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jana Kubalíková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Hradečný ? - Jakub Veselý ?; po třetinách: 0:6, 0:2, 0:9;
36:00
35:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Martin Peš, asistoval #59 Alan Juříček (0:17).
35:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #11 Martin Peš (0:16).
33:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #17 Petr Sláma (0:15).
33:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 David Mahr, asistoval #8 Pavel Palát (0:14).
32:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #59 Alan Juříček (0:13).
30:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #43 Tomáš Bulín, asistoval #37 Zdeněk Rada (0:12).
30:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #43 Tomáš Bulín (0:11).
29:36
Vyloučen hráč #7 David Mahr družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
28:49
Vyloučen hráč #20 Rostislav Zouhar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky.
28:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #59 Alan Juříček (0:10).
27:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #37 Zdeněk Rada (0:9).
24:00
24:00
23:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #43 Tomáš Bulín (0:8).
23:28
12:00
12:00
11:57
11:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 David Mahr, asistoval #17 Petr Sláma (0:5).
11:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma bez asistence (0:4).
10:11
09:40
02:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #74 Jakub Veselý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Otruba a Jana Kubalíková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ:
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Hradečný; hráči v poli: Roman Kalus, Pavel Černý, Rostislav Zouhar, Michal Sirný, Marcel Lanžhotský