2:2
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:2
9. Viktor Pražák, 18. Adam Štrumfa, 18. Viktor Pražák, 20. Radek Pešek, 24. Viktor Pražák, 29. Lukáš Jungman, 33. Lukáš Jungman, 36. Oliver Zavoral - 38. Šimon Vacek, 41. Šimon Vacek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Kateřina Heblíková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 17 - Vojtěch Petera 11; po třetinách: 1:0, 5:0, 2:2;
40:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (8:2).
38:18
V hale se Nachází  Legenda Skutče Jan Marek Pardubičan jeho ig:@jan_marek_pardubican děkujem Marku že jsi se šel podívat
37:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #17 Václav Januš (8:1).
35:59
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #72 Lukáš Jungman (8:0).
32:24
Chrudimák Jungman Dáváá opět goool
32:23
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Lukáš Jungman, asistoval #73 Jakub Dudek (7:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:10
30:00
28:40
Pan Nekvinda #69 vyhodil balonek a Chrudimská Legenda Luky Jungmann #72 ho vzala a udelal boom a dal gola
28:09
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Lukáš Jungman, asistoval #69 Daniel Nekvinda (6:0).
26:56
Legenda Ghufys(Pan Nekvinda)#69 vychytal šanci a k tomu dorážku
25:00
Legenda z HOLIC Viktor Pražák dává hatrick
23:50
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #3 Martin Vojta (5:0).
21:21
Skuteč dala 3 rychlé goly za 2minuty
19:44
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #23 Jakub Lédl (4:0).
17:29
17:21
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa, asistoval #4 Matěj Florián (2:0).
16:29
Máte hlad??? jestli ano tak mám pro vás řešení, zastavte se v našem BUFETU ve sportovní hale.jestli máš hlad nejsi to ty
15:00
Je konec 1.třetiny Skuteč vede 1:0, zatím to je vyrovnané. ORLIIIII jsou více na mičudě