3:2
5:1
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal T. K. S. - TJ Turnov B 9:4
7. Filip Bártek, 19. Filip Bártek, 21. Matěj Kára, 30. Ondřej Ulrych, 38. Tomáš Knotek, 38. Matěj Kára, 42. Dominik Kučin, 42. Tomáš Novotný, 43. Jan Racek - 12. Jakub Zamastil, 23. Jan Špetlík, 24. Bohdan Pakhomov, 38. Bohdan Pakhomov; rozhodčí: Tomáš Hladký - Radek Dvořák; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček -4 - Michal Pěnička ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:1;
44:57
Vyloučen hráč #18 Dominik Kučin družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
42:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #9 Jan Racek, asistoval #11 Matěj Kára (9:4).
41:34
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #69 Tomáš Knotek (8:4).
41:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Dominik Kučin, asistoval #22 Jan Flégr (7:4).
37:47
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov B vstřelil #30 Bohdan Pakhomov, asistoval #26 Mikuláš Vaněk (6:4).
37:39
Timeout Florbal T. K. S. - TJ Turnov B
37:39
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Matěj Kára, asistoval #9 Jan Racek (6:3).
37:23
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #69 Tomáš Knotek, asistoval #6 Jan Chabada (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:10
30:00
29:26
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Ondřej Ulrych, asistoval #11 Matěj Kára (4:3).
23:17
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov B vstřelil #30 Bohdan Pakhomov, asistoval #31 Jan Špetlík (3:3).
22:21
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov B vstřelil #31 Jan Špetlík, asistoval #30 Bohdan Pakhomov (3:2).
22:10
Vyloučen hráč #36 Ondřej Soukup družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
20:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Matěj Kára, asistoval #67 Ondřej Bernát (3:1).
20:00
Vyloučen hráč #26 Mikuláš Vaněk družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov B na 2 minuty za sekání.
18:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #67 Ondřej Bernát (2:1).
17:55
Vyloučen hráč #30 Bohdan Pakhomov družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:8
15:00
11:49
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov B vstřelil #33 Jakub Zamastil, asistoval #17 Matouš Honzák (1:1).
06:32
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #88 Filip Bártek, asistoval #27 Tomáš Novotný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hladký a Radek Dvořák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal T. K. S. - TJ Turnov B:
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Ondřej Soukup, Filip Bártek, Tomáš Novotný, Tomáš Knotek, Lukáš Jiřička