0:1
1:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbK Orlicko-Třebovsko 2:7
10. Nikolas Brdíček, 32. Nikolas Brdíček - 1. Marek Boušek, 3. Adam Borovička, 3. Lukáš Broulík, 9. Jakub Hlaváček, 10. Jan Sýkora, 28. Jakub Šmíd, 31. Lukáš Broulík; rozhodčí: Kateřina Heblíková - Jan Buhr; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Krejsa 1 - Matyáš Kopecký 12; po třetinách: 1:5, 0:1, 1:1;
31:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #74 Přemysl Junk (2:7).
31:23
Hráč Letohradu vymetl všechny pavučiny z branky OT.
30:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #88 Tadeáš Šilar (1:7).
27:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #13 Aleš Kulhavý (1:6).
26:03
Druhá třetina je zatím více vyrovnaná než první.
22:52
OT nevyužilo přesilovku a teď hrajou sami oslabení.
21:36
Vyloučen hráč #59 Lukáš Broulík družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:52
Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
20:52
Hráči OT jdou zkusit hru 5 na 3.
19:49
Vyloučen hráč #40 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
12:12
Zdravíme všechny fanoušky pokuď máte chuť na něco dobrého náš bufet je vám otevřen. :)
09:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #23 Antonín Appl (1:5).
09:33
Letohrad snižuje na rozdíl čtyř branek.
09:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #20 Jan Sýkora, asistoval #25 Jakub Šmíd (0:5).
08:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Jakub Hlaváček, asistoval #57 Matěj Lána (0:4).
08:28
OT využívá přesilovku.
07:02
07:02
A máme tu vyloučení.
02:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #6 Jakub Hlaváček (0:3).
02:17
Druhá střela OT skončila golem a hned přišla třetí střela, která taky končí golem.
02:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #31 Marek Boušek (0:2).
00:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #3 Luboš Kovář (0:1).