0:1
2:1
- : -

TJ SOKOL LETOVICE - FBŠ Hattrick Brno B 2:3pn
35. Vojtěch Prchal, 37. Petr Šterc - 23. Marek Zapletal, 38. Matyáš Vejrosta, N Adam Šikula; rozhodčí: Jan Ponížil - Matyáš Ostrý; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Ondřej Šmoldas ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #2 Vojtěch Dvořák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #69 Martin Tyll , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #9 Adam Šikula a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #71 Petr Šterc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #21 Marek Jílek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:32
Trestné střílení družstva TJ SOKOL LETOVICE neproměnil #71 Petr Šterc.
37:16
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #72 Matyáš Vejrosta, asistoval #9 Adam Šikula (2:2).
36:14
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #71 Petr Šterc, asistoval #83 Ondřej Kryštof (2:1).
35:44
Vyloučen hráč #30 Vojtěch Holcman družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za špatné střídání.
34:01
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #23 Vojtěch Prchal bez asistence (1:1).
30:00
30:00
22:17
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #64 František Smejkal (0:1).
21:35
Vyloučen hráč #2 Vojtěch Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání.
20:50
Vyloučen hráč #21 Marek Jílek družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:58
Vyloučen hráč #9 Adam Šikula družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hrubost.
13:58
Vyloučen hráč #23 Vojtěch Prchal družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za hrubost.
01:30
Vyloučen hráč #68 Milan Hradil družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za zvedání florbalky.