0:3
2:1
- : -

FA Č. Budějovice - RAFANI - Fbc Strakonice 5:6pn
8. Ondřej Mach, 10. Filip Tlapa, 14. Stanislav Paterna, 42. Patrik Lukšík, 43. Adolf Voračka - 10. Ondřej Ševčík, 21. Matyáš Císař, 26. Ondřej Šmíd, 28. Matyáš Císař, 42. Jan Janda, N Matěj Mikeš; rozhodčí: Jan Dušek - Lukáš Teska; vyloučení: 4 + Václav Křenek OS:1; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: David Veselý ? - Hynek Samec ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #77 Matěj Mikeš a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #38 Tomáš Kříž , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #22 Matyáš Císař , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #81 Václav Mikoláš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #52 Ondřej Ševčík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #77 Matěj Mikeš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #93 František Rušín , ale gól nevstřelil.
42:08
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #10 Adolf Voračka bez asistence (5:5).
41:57
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #22 Matyáš Císař (4:5).
41:35
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #68 Patrik Lukšík bez asistence (4:4).
40:51
Timeout Fbc Strakonice
39:59
Vyloučen hráč #78 Václav Křenek družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za hrubost.
39:59
Vyloučen hráč #78 Václav Křenek družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za nesportovní chování.
39:59
Vyloučen hráč #78 Václav Křenek družstva FA Č. Budějovice - RAFANI - osobní trest.
37:43
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:12
30:00
27:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #22 Matyáš Císař, asistoval #66 Adam Štěpánek (3:4).
25:34
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #35 Ondřej Šmíd, asistoval #66 Adam Štěpánek (3:3).
24:14
Vyloučen hráč #29 Ondřej Mach družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za sekání.
20:43
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:6
15:00
13:49
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #4 Stanislav Paterna, asistoval #68 Patrik Lukšík (3:1).
09:36
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #33 Filip Tlapa bez asistence (2:1).
09:19
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #52 Ondřej Ševčík, asistoval #66 Adam Štěpánek (1:1).
07:02
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #29 Ondřej Mach, asistoval #2 Martin Dekret (1:0).