4:0
1:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:0
3. Linda Pudišová, 11. Laura Chúpeková, 25. Pavlína Bačová, 27. Veronika Káčová, 31. Paulína Hudáková, 35. Pavlína Bačová, 49. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 393; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 11 - Jana Christianová 16; po třetinách: 2:0, 4:0, 1:0;
60:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
57:01
Vrlíková zkusila střelu z poloviny, balónek se k bráně nakonec nedostal.
55:51
Zagórska rozeznívá břevno!
54:03
FBC uklidňuje hru na vlastní polovině.
52:51
Míček neustále mění majitele a hra je nahoru dolů.
51:21
Před Tomšovou je v posledních minutách celkem rušno, domácí brankářka je však 100%.
50:22
Belicová vyslala celkem bombu, Tomšová v pohodě vyráží.
48:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #92 Adéla Feiková (7:0).
48:31
Mlejnková neomylně zakončuje ze středu.
46:55
Chodov stále neztrácí nadějí a snaží se pálit ze všech pozic.
45:13
Dnešní utkání sleduje 393 diváků, děkujeme!
44:34
Skálíková E. se dostala ke střele z nebezpečné pozice, avšak trefuje pouze blok.
43:48
Nyní probíhají boje o míček na polovině hřiště.
42:41
Zagórska se dostala do skvělé šance, nedokázala však přemoci Christianovou.
37:37
Vyloučen hráč #13 Tereza Míková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
37:22
Hurníková hrdinsky blokuje pokus Belicové.
36:37
Vyloučen hráč #9 Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
36:37
Vyloučen hráč #10 Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
36:05
Vyloučen hráč #34 Veronika Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
35:54
Havlíčková to zkusila z první, míček míjí bránu.
34:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (6:0).
34:06
Mlejnková skvěle vybojovala míček a poslala ho Báčové na střed, ta bez zaváhání vypálila nechytatelnou jedovku.
32:18
Chyba Rybičkové v rozehrávce vedla ke střele Belicové, která však trefuje pouze blok Hudákové.
30:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (5:0).
30:48
Hudáková P. vymetla všechny pavučinky z rohu brány Christianové a zvyšuje na 5:0!
30:01
Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:44
Christianová nyní parádně zachytala proti střele Pudišové.
26:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #78 Pavlína Bačová (4:0).
26:43
Káčová si parádně vyjela zpoza brány a zakončuje dvacet nad led.
25:44
Chodov zatím nepřišel na návod ostravské obrany a je očividné, že se velmi trápí.
24:20
23:43
Domácí kombinují na útočné polovině, zatím bez střely.
22:51
Chodov se mohl dostat do brejku, toto nebezpečí nakonec eliminuje Pudišová.
21:29
Domácí drží míček ve svém obranném pásmu.
18:04
Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
16:55
Mlejnková pálí z první, bohužel míjí bránu.
16:21
Nyní se hraje dost nahoru dolů.
15:15
Chybu Rybičkové musela hasit Hudáková P., které se to nakonec povedlo.
14:01
Havlíčková to zkusila z otočky, Tomšová vyráží.
12:52
Dosud má 1. třetinu v rukou Ostrava, která většínu času kombinuje v útočném pásmu.
11:38
Chúpeková se opět dostala ke střele, vyslala pořádnou jedovku, kterou Christianová jen tak tak vyráží.
10:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Laura Chúpeková, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:0).
10:07
Hudáková P. parádně vybojovala míček a poslala přesný pass na volnou Chúpekovou, která si s Christianovou hladce poradila.
07:27
Domácí opravdu obstřelují bránu Christianové ze všech stran.
06:16
Báčová se objevila v perfektní pozici, její střela byla nakonec tečovaná a balonek končí za mantinelem.
05:28
Hurníková se snažila prorvat před Christianovou a zakončovat, chodovská obrana ji však tento pokus překazila.
04:46
Ostrava je zatím na koni a obléhá polovinu hostí.
02:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:0).
02:54
Skvělá souhra Pudišové s Hudákovou P. vede k prvnímu gólu dnešního zápasu.
02:02
Pudišová to nápalila přímo do bloku protihráčky.
01:27
Vyloučen hráč #18 Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
01:21
Káčová se dostala ke střele, míček však míjí bránu.
00:47
Hosté se drží na útočné polovině.
00:01
Úvodní buly dnešního 3. kola semifinále pro Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Barbora Fáčková, Daniela Frantíková, Marie Havlíčková, Kristína Belicová, Patricie Suchanová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Veronika Káčová, Pavlína Bačová, Karolína Sigmundová, Markéta Vrlíková