3:1
7:3
- : -

FbC Hradec Králové B - Finance Novák FBK Jičín 13:5
5. Jakub Vašata, 7. Jakub Vašata, 8. David Štaier, 16. David Štaier, 22. Jakub Vašata, 24. Marek Jedlan, 32. David Štaier, 33. Denis Polák, 37. David Štaier, 38. Patrik Strejcius, 40. Adam Hazuka, 42. Tomáš Marek, 44. Vojtěch Vošický - 8. Vít Černý, 28. Tomáš Ouhrabka, 32. Petr Kryl, 43. Vít Černý, 45. Adam Florian; rozhodčí: Jiří Knettig - Jan Čečetka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Michal Malý 15 - Lukáš Svoboda 27; po třetinách: 3:1, 3:1, 7:3;
45:00
Střely ve 3. části: 19:6
45:00
44:41
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #99 Adam Florian z trestného střílení (13:5).
43:39
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Vojtěch Vošický, asistoval #46 Daniel Kraus (13:4).
42:51
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #11 Marek Badzo (12:4).
41:36
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #22 Tomáš Marek bez asistence (12:3).
39:13
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #23 Adam Hazuka, asistoval #46 Daniel Kraus (11:3).
37:47
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius bez asistence (10:3).
37:22
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové B neproměnil #85 Matěj Hamáček.
36:43
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #9 Marek Jedlan (9:3).
35:44
Vyloučen hráč #50 Lukáš Urban družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
35:29
Celek FbC Hradec Králové B se právě dostal do výhody a odvolal brankáře.
34:16
Hráči celku FbC Hradec Králové B se řídili pravidelm "když nemůže hora k Mohamedovi...", když posunuli mantineli až na úroveň trestné lavice.
32:56
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost.
32:56
Jeden z mužů v žlutém právě ukázal, kdo je tady pánem, když si nenechal žádné servítky a nekompromisně vyloučil hráče celku FbC Hradec Králové B s číslem 24.
32:18
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #95 Denis Polák, asistoval #71 David Štaier (8:3).
31:51
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #31 Vít Černý (7:3).
31:42
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #86 Patrik Strejcius (7:2).
31:04
Smrt před očima se před malým momentem zjevila u postu činovníků, když se dvojice soupeřících hráčů přiblížila k mantinelu a málem skončila neoprávněně na trestné lavici. Nicméně my bychom je tu rádi viděli!
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:8
30:00
30:00
POZOR! #2
Na hrací plochu se dostaly dva neznámé objekty. Naši odborníci konstatují, že je možné, že se jedná o členy celků, jenž se za malý okamžik utkají proti sobě v této hale. Společnost Fortuma vypsala kurzy, podle nichž je zřejmé, že favoritem pro výše zmíněný souboj je jednoznačně pardubický tým.

29:36
Jen půl minuty zbývá do konce druhé třetiny. Tato třetina nabídla spoustu vypjatých momentů i těžkých situací, jak z pohledu brankářů, tak z pohledu hráčů.
27:44
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #6 Petr Kryl (6:2).
27:15
Jedno malé zaváhání celku FbC Hradec Králové B stačilo k rychlému úniku celku FBK Jičín a následnému snižovacímu gólu.
24:02
Chybou dalšího činovníka se musel pozastavit zápas. Náhodně vybraný fanoušek z tribuny komentuje situaci slovy "viděl jsem již mnoho, ale aby se v jeden den pokazila časomíra dvakrát, chybou pořadatelů je nemístné. Viděl jsem už hada defekovat, stíhačku couvat pozadu, žábu bušit pěstí do skály, zebru zvracet v barvách francouzské trikolóry, ale toto... Řekl bych, že bude potřeba vyvodit následky na nejbližším Národním Výboru".
23:40
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #9 Marek Jedlan, asistoval #44 Jakub Vašata (6:1).
23:04
Herní styl celku FBK Jičín připomíná spíše soutěž v golfu. Pomalými nastřelovanými balónky se pomalu, ale jistě přibližují ke greenu.
21:54
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #23 Adam Hazuka (5:1).
19:45
Gólman týmu FBK Jičín se pokusil o použití síly, když přibližně 1,7 metru nad bránou proletěl míček, a pokusil se ho dostat pod svojí režii.
18:19
Slavná Chrudimská betonárka by mohla celku FbC Hradec Králové B závidět jeho obranné plány s krycím názvem "beton".
16:04
Z jičínské části tribuny se před malým momentem ozval známý hokejový pokřik hokejových fanoušků "stojíte a čumíte".
15:13
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:6
15:00
15:00
POZOR! Při reklamní přestávce se na hrací ploše objevila záhadná bytost. Naši odbornící tvrdí, že se jedná údajně o hráče týmu SPV Pardubice s číslem 27, MIlana Baroše. Doufejme, že neudělá přílišnou ostudu.
13:56
Hra v posledních minutách by se dala přirovnat k průměrné hře Wimbledonu. Minimálně frekvence přechodu míčku přes půlící čáru je obstojná.
11:45
Tým FBK Jičín hraje v posledních chvílích silnou osobní hru. Předpokládáme, že je to na styl Chucka Norrise aka Cornella Walkera " jeden případ, jeden Ranger".
09:45
Po sporném momentu, který vedl ke třetímu gólu týmu FbC Hradec Králové B, se tlak ze strany Jičína stupňuje. Slovy Semiera Gerkhana "jejich revírem je útočná třetina, jejich tempo je vražedné"
07:26
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (3:1).
07:07
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #15 David Svatoň (3:0).
07:07
Hráči týmu FbC Hradec Králové B dostali soupeřní celek pod tlak. Situace se dramatizuje každým momentem. Osobně bychom ji přirovnali k situaci, jenž vznikla ve druhém dějství Star Wars, kdy se generál Konobi dostal do arény a měl po boku svých dvou druhů zkolit tři monstra.
06:26
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #24 Vojtěch Vošický (2:0).
04:48
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #46 Daniel Kraus (1:0).
04:20
Hráč týmu FBK Jičín s číslem 7 se dostal do nebezpečného úniku. Výborný zákrok brankáře Malého ovšem zabránil gólu.
02:43
Tým FBK Jičín udržel hru v oslabení a nedovolil týmu FbC Hradec Králové B výraznější ohrožení brány.

00:43
Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
00:43
Hráč týmu FBK Jičín s číslem 7, se neudržel a již v první minutě se projevil sekáním. Rádi ho přivítáme po našem boku a rádi si s ním dvě minuty popovídáme.