2:3
2:2
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - FBC Dobruška - Dobré B 6:5
1. Veronika Štěpánská, 11. Laura Šulcová, 21. Denisa Jechová, 30. Veronika Štěpánská, 41. Denisa Jechová, 44. Laura Šulcová - 19. Kateřina Poláčková, 23. Kateřina Poláčková, 28. Barbora Fingerová, 35. Kateřina Poláčková, 42. Barbora Fingerová; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Marie Pilařová 31 - Veronika Čubová 28; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 11:12
45:00
43:15
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Laura Šulcová, asistoval #27 Veronika Štěpánská (6:5).
41:13
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Fingerová, asistoval #5 Nikola Remešová (5:5).
40:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #44 Barbora Grundová (5:4).
34:40
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #19 Kateřina Poláčková bez asistence (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:12
30:00
29:23
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #27 Veronika Štěpánská z trestného střílení (4:3).
27:47
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #48 Barbora Fingerová z trestného střílení (3:3).
22:43
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #19 Kateřina Poláčková, asistoval #11 Liliana Doležalová (3:2).
20:44
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #27 Veronika Štěpánská (3:1).
18:48
Branku družstva FBC Dobruška - Dobré B vstřelil #19 Kateřina Poláčková, asistoval #48 Barbora Fingerová (2:1).
17:15
Vyloučen hráč #5 Lucie Adamová družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vysoká florbalka.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 15:12
15:00
10:34
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Laura Šulcová, asistoval #17 Denisa Jechová (2:0).
07:30
Utkání vypadá podle zápisu vyhroceně, ale není tomu tak, utkání je v přátelském duchu.
06:07
Vyloučen hráč #14 Eliška Rychetská družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
05:55
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 25 diváků. DĚKUJEME!!
05:29
Vyloučen hráč #2 Dominika Flídrová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za sekání.
01:57
Přesilová hra! Tak uvidíme, co mají trutnovské ženy nacvičené.
01:30
Vyloučen hráč #2 Dominika Flídrová družstva FBC Dobruška - Dobré B na 2 minuty za hra rukou.
00:44
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #27 Veronika Štěpánská, asistoval #17 Denisa Jechová (1:0).