2:3
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Florbal Hodonín 8:7
1. Dominik Kučera, 1. Dominik Štafa, 6. Dominik Štafa, 15. Jakub Obr, 21. Dominik Kučera, 23. Lukáš Gregr, 28. Dominik Štafa, 33. Vojtěch Mičulka - 2. Lukáš Kolínek, 5. Lukáš Kolínek, 7. Lukáš Kolínek, 20. Viktor Běloch, 27. Lukáš Kolínek, 34. Lukáš Kolínek, 36. Matyáš Rosek; rozhodčí: Jiří Dorazil - Nikolas Kocmánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -7 - Lukáš Konečný ?, Vojtěch Drobeček ?; po třetinách: 3:3, 3:1, 2:3;
35:46
Timeout Florbal Hodonín
35:46
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #49 Matyáš Rosek, asistoval #7 Teodor Žďárský (8:7).
35:03
Vyloučen hráč #55 Pavel Vrbík družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:28
Timeout TROOPERS
33:03
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #55 Pavel Vrbík (8:6).
33:03
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Drobeček družstva Florbal Hodonín
32:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #85 David Kašpárek (8:5).
27:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #30 Daniel Tretera (7:5).
26:32
24:00
24:00
23:48
Vyloučen hráč #68 Tomáš Vrbík družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za sekání.
22:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Lukáš Gregr bez asistence (6:4).
20:32
Branku družstva TROOPERS vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #7 Ondřej Navrátil (5:4).
19:05
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #11 Viktor Běloch, asistoval #6 Tomáš Grof (4:4).
16:32
Vyloučen hráč #88 Dominik Štafa družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
14:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #86 Jakub Obr, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (4:3).
12:00
12:00
07:48
Vyloučen hráč #22 Vojtěch Mičulka družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
06:12
05:42
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (3:2).
04:37
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #35 Šimon Brovják (2:2).
01:52
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek bez asistence (2:1).
00:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa bez asistence (2:0).
00:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dorazil a Nikolas Kocmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Hodonín:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Matěj Zahradník, David Kašpárek, Dominik Štafa, Daniel Tretera, Jakub Obr