2:1
5:1
- : -

Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 9:3
11. Jonáš Kreysa, 16. Martin Šindelář, 22. Ondřej Němeček, 40. Marek Beneš, 45. Martin Čermák, 47. Milan Meliš, 58. Adam Tlapák, 58. Martin Čermák, 60. Matěj Havlas - 5. Martin Tokoš, 37. Matěj Pěnička, 45. Matěj Pěnička; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 1060; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 11 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 2:1, 2:1, 5:1;
Komentář domácích Beneš Luděk (Trenér):
Komentář hostů Novotný Petr (Trenér):
60:02
Z dnešní pekelné atmosféry, za kterou samozřejmě patří velký dík všem fanouškům, se s vámi loučím s konstatováním, že Tatran si do pátečního utkání v Mladé Boleslavi odváží matchball. Děkuji za pozornost a někdy příště se budu těšit opět napočtenou.
59:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #5 Adam Tlapák (9:3).
59:58
Do divácké děkovačky se ještě trefuje Havlas a upravuje na konečných 9:3.
59:46
Zakonov zlámal florbalku.
59:26
Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
59:26
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování.
59:26
Šindelář a Hemerka si to rozdali a oba dva sedí za nesportovní chování.
59:22
Nervy i v posledních vteřinách pracují na plné obrátky.
57:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #23 David Šimek (8:3).
57:31
Jen devět vteřin na to se Bauer nenatáhl za míčkem od Čermáka. Demolice hostů, 8:3.
57:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #37 Matěj Havlas (7:3).
54:33
Hosté získali míček, Bauer opět na střídačce.
54:22
Punčochář chytil do kravaty Kreysu.
53:53
Bauer zpět v akci.
53:15
Někdo z domácích se snažil osvobodit a klepnul do balonku, který fanoušci tlačili do prázdné branky. Míček ale zvolil jinou trajektorii.
52:24
Bauer na střídačce, Boleslav nasazuje šestého hráče do pole.
52:23
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
52:23
V přerušení si hosté vybírají svůj timeout.
52:17
Gruberovi se podařilo střelou procpat míček do blízkosti Jurca, ale gólman i obrana před ním byla pozorná.
51:47
Kreysa trefil hruď Bauera.
51:02
Bauer nadvakrát vyboxoval míček pryč ze své blízkosti.
50:36
Gruber v souboji s M. Benešem vystrčil domácího hráče za mantinel poblíž našeho stanoviště.
49:20
Pěnička uzmul míček a zavezl jej za vlastní branku.
48:48
Tečovaná Šindelářova střela trefila basketbalové koše.
47:15
Hanák namazal Natovovi.
46:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš bez asistence (6:3).
46:27
Meliš sólo únikem ustál i střet florbalek a v klopýtavém běhu dokázal rozvlnit síť za Bauerem.
45:30
Jurco tentokrát úspěšně blokuje.
44:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #79 Ronald Gašparík (5:3).
44:45
Domácím ale trochu zamrznul úsměv, když za to v bleskové odpovědi vzal D. Beneš a stáhl náskok na pouhých 5:3.
44:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #88 Martin Šindelář (5:2).
44:29
Pátou odbíjí a fanoušky do varu dostává Čermák.
43:50
Řepskou halu otřásá 1060 skvěle fandících diváků. Děkujeme moc za podporu!
42:41
Kreysovi s Tokošem nestačil rozměr hřiště.
41:52
Jurco se za míčkem jenom ohlédnul, protože skončil na zadní síťce a následoval k mantinelu.
40:50
Střela domácích lehce vedle tyčky.
40:01
Poslední buly do třetiny regulérní hrací doby získává Tatran.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:5
40:00
39:58
Dlouhý oblouček Zakonova lapá Jurco ve stoje a může držet až do konce třetiny.
39:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #23 David Šimek (4:2).
39:29
Ne však úplně radostně, když se dvě vteřiny na to prosadil M. Beneš.
39:27
Suchánek zpět na hřišti, hosté oslabení ustáli.
38:55
M. Beneš měl míček naservírován, ale vymotal se mimo výhodnou střeleckou pozici.
38:10
Šimek před Bauerem nepřiklepl míček ideálně.
37:27
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
37:27
Hemerka vytlačil Beneše ze hřiště, za což mu náleží dvě minuty u stolku zapisovatelů.
36:26
36:26
Jurco nejspíš přeskočil míček, který zaplul do branky. Pěnička snižuje na 2:3 z pohledu MB.
36:04
Domácí střídačka reklamuje vysokou hůl, hra plyne dál.
35:30
Bauer fotbalově přikopl Suchánkovi.
34:45
Šindelář zpětnou přihrávko-střelou za Jurcovu branku znervóznil pořadatele i diváky.
34:17
Němeček zachytil šanci před Jurcem.
32:40
Série krosových přihrávek Mladé Boleslavi skončila u Gašparíka a poté v autu.
31:57
Rychlé brejky na obě strany.
31:41
Šimkova střela na bližší tyčku Bauera, gólman hostů byl připraven.
30:47
V hale je takové dusno, že se jednou z hlavních hvězd utkání stává mop na podlahu.
30:42
Teď se domácí po delším čase dostali k ohrožení Bauerovy branky, ale neúspěšně.
29:54
Tatran teď trochu kopíruje strategii svého soka, betonovat a hrát na vlastní polovině.
27:54
Tribuny plné domácích fanoušků si teď daly malou štafetu ve skandování jména Tatran Střešovice.
26:32
Podlaha dnes není vstřícná k florbalkám, viděli jsme několik promáchnutí.
25:51
Hemerkova střela asi trochu štípla konečky prstů Jurca.
24:44
Tomašík z rozehrávky trefil tribunu za brankou Jurca.
24:17
Bínova doklepávačka skončila Jurcovi mezi nohama.
23:38
Bína se dokázal vymotat mezi lesem červenočerných dresů, ale míček posílá na Gašparíka do bezpečí.
22:27
Bauer zblokoval, Gruber přebírá míček.
21:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #35 Marek Beneš (3:1).
21:35
Spolupráce Němeček - Beneš se opět osvědčila, kapitán týmu domácích upravuje na 3:1.
20:31
Tomašík trefil Jurca.
20:01
Druhou třetinu zahajuje s míčkem Boleslav.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
19:56
Domácí šetřili poslední vteřiny s míčkem na svých čepelích, Čermák zkusil založit pokus o navýšení náskoku, ale do konce třetiny se nic více nestalo.
18:46
Jurco vynuloval Šebka, na druhé straně měl Bauer také co dělat.
17:47
Havlas promarnil šanci.
17:06
Jurco se po delší době dostal k chycení míčku.
16:37
Mühlfait se snaží křikem řídit obranu, ale v ohlušující hale to není úplně dobře možné.
16:13
Vavrouškovi míček odskočil do zámezí.
15:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #35 Marek Beneš (2:1).
15:47
Šindelář zužitkoval přesilovku a Tatran je dnes poprvé ve vedení.
15:22
Prekérní situace, kdy rozhodčí pískli přerušení hry, aniž by se míček dostal do autu.
15:10
Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hra rukou.
15:10
Suchánek po krátkém odloženém vyloučení sedí na trestné za hru rukou.
14:02
Hanák zůstal sám před Bauerem, hosté odztrátovali míček k němu, ale odskočený míček z bekhendové strany akci překazil.
13:25
Tatran presuje, ale kýžený gól zatím není v dohledu.
12:11
Střela do tyčky hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice .
12:07
Havlas se do toho opřel, míček v autu.
11:38
Teď už všichni viděli další gól na straně Tatranu, ale obrana hostů se zkonsolidovala a nedopustila únik domácích do vedení.
10:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #37 Matěj Havlas (1:1).
10:56
Kreysa srovnává tempo! 1:1
10:30
M. Beneš trefil čepel Tokoše.
10:23
Kreysa se nedostal k přihrávce od Němečka.
08:32
Čermák posílá míček za diváky na mobilní tribunu.
07:48
Šindelářovu tečovanou střelu z půlky hřiště lapá Bauer.
04:49
Tečovaná Šebkova střela se odrazila od Jurcových kolen.
04:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (0:1).
04:04
Tokoš nejdřív odstavil Němečka u mantinelu, a pak vymetl vzdálenější roh Jurcovy branky, čímž otevírá dnešní gólový účet.
03:33
Mühlfaitovi vyletěla florbalka z rukou až na střídačku.
03:12
Standardka pro MB.
02:07
Hemerkův nástřel zablokoval Tokoš.
01:47
Sládeček jen o několik čísel netrefil branku.
00:58
První střela i na straně Tatranu.
00:33
Jurco si doskočil pro míček.
00:01
Úvodní buly 5. semifinále získává Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Jan Natov, Milan Tomašík, Martin Tokoš
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Tomáš Hanák, Jonáš Kreysa, Marek Beneš
00:00
Krásný středeční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se za několik chvil odehraje páté kolo semifinálové série Tatran Střešovice vs. Předvýběr.CZ Florbal MB. Začátek zápasu se nám kvůli technikáliím posouvá o deset minut později, na 19:10. Dnešní zápas alias Hudera Game vol. 2 si můžete, jako již tradičně, užít přímo s námi v hale, kde na vás čekají mobilní tribuny a přestávkové soutěže, nebo u online či video přenosu pod taktovkou Optima Stream.
00:00
V sérii zatím není nouze o napínavé drama, máme srovnáno 2-2. Ani domácí prostředí nezaručuje zisk vítězného bodu a o finalistovi tak rozhodne porce šesti až sedmi zápasů. Po dnešním utkání však jeden tým získá matchball. Atmosféra v hale je skvělá, mezi diváky zavítal mj. i Filip Langer.