3:6
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FBK Atlas Blansko 5:8
15. Lukáš Novosad, 40. René Mikel, 42. Jan Kolajta, 58. René Mikel, 60. Ondřej Dobeš - 7. Vojtěch Fedra, 32. Vojtěch Fedra, 41. Jakub Fedra, 50. Lukáš Kučera, 55. Lukáš Kučera, 59. Jakub Fedra, 59. Vojtěch Fedra, 60. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Jakub Kosar 20 - Jan Opletal 21; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:6;
Komentář domácích Dadej Petr (Trenér):
Pro nás se nic nemění, stále potřebujeme ještě dva body. Víme, že dnes by nás páteční Hranice nepustily k míčku a přesně toho Blansko využilo. Uděláme si tedy víkend v Kuřimi - stále platí, že plánujeme vyhrát poslední utkání sezony. Děkujeme fanouškům a těšíme se na ně dvakrát o Velikonocích!
Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra):
V dnešním zápase jsme se poučili z prvního utkání a byli jsme trpělivější. Škoda, že jsme neodskočili na rozdíl více gólů dříve a o zápase mohlo být rozhodnuto už ve druhé třetině. Ale zase to bylo napínavé a zajímavé pro fanoušky. Děkujeme rozhodčím, soupeři a skvělým divákům, kteří dělají vynikající kulisu! Zejména chci poděkovat našim fandům, kteří neváhali vážit cestu a byli našim hnacím motorem za vítězstvím! Těšíme se na soupeře u nás, kde budeme chtít rozhodnout sérii! Jedeme dál!#atlas.ultras#Free.Ferko
60:00
Střely ve 3. části: 6:13
60:00
59:52
Navýšení skóre zabránil neskutečný Kosar.
59:28
Timeout FBK Atlas Blansko
59:28
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #97 Jan Grygar (5:8).
59:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #99 Jan Opletal (4:8).
59:08
Hranicím se hra bez golmana nevyplácí.
58:53
Dnes je toho opravdu hodně.
58:52
Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
58:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:7).
58:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra bez asistence (4:6).
57:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (4:5).
57:07
Hranicím se hra bez golmana vyplácí a snižují na rozdíl jedné branky.
56:31
Hranice bez golmana.
56:30
Timeout FBC Hranice
56:30
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání.
54:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (3:5).
54:32
Nejdříve Grygar a Borik neúspěšně. Z následného protiútoku Blasnsko odskakuje s náskokem dvou branek. Nedáš=dostaneš
51:29
Hráči Blanska si bedlivě hlídají každé potenciální nebezpečí.
49:28
49:27
Nekompromisní střela Kučery do prázdné brány.
48:13
Mikel svou střelou orazítkoval tyčku brány hostujícího Blanska.
46:31
Oba týmy mají šance a pro své fanoušky vytvářejí poutavou a napínavou hru.
41:52
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta bez asistence (3:3).
41:51
Kolajta využil nepřesnou přihrávku hostů a akvi 1V1 s barankářem vyřešil jak nejlépe mohl.
40:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (2:3).
40:32
Rychlá akce Blanska dnes hosty opět posouvá do vedení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #77 Štěpán Potsch (2:2).
39:08
Mikel si vyměnil míček s Potschem a nekompromisně zavěsil.
37:07
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
35:29
Krásná střela Bittera jen do připraveného golmana.
33:25
Hranice se teď několikrát dostaly do přečíslení 3na2, ale gól nepadl.
31:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (1:2).
31:47
Novosad nedokázel odpálit balónek, čehož využilo Blansko a dostává se tak do vedení.
31:14
Oba golmani dnes předvádějí vynikající zákroky.
28:50
Hranice teď měly spoustu šancí na to, aby se dostaly do vedení.
27:25
Blansko stále útočí a převažuje hrou na míčku.
26:15
Hra je dynamická. Diváci nepřetržitě fandí.
24:31
Hranice téměř bez problému ubránily oslabení.
23:21
Kosar podržel svůj tým neskutečným skokem k tyčce.
22:31
Vyloučen hráč #28 Lubomír Kratochvíl družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
21:58
Hranice si vzaly míček pod svou kontrolu a jdou do útoku.
20:37
Hosté od začátku nebezpečně útočí na Hranickou bránu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:5
20:00
18:39
Krásná kombinace Mikel-Kolajta-Šenkeřík. Střela ale končí opět mimo.
16:26
Hráč Blanska dostal skvělou nahrávku, ale střela končí mimo hřiště.
15:40
V zápění Mikel míjí prázdnou bránu.
15:15
Andrýsek označkoval horní břevno.
14:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad bez asistence (1:1).
14:07
Novosad využil zaváhání obránce a srovnal skóre.
13:30
Hranice hrají velmi opatrně.
11:50
Hosté kombinují v útočném pásmu. Hranice se zatím úspěšně drží.
09:26
Vraj poslal střelu, která se ocitla za zády hostujicího golmana, ale za brankovou čáru se míček nedostal.
08:41
Nebezpečné tlaky před Hranickou bránou.
06:17
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (0:1).
06:16
Po úspěšném pressu Blasko otevírá skóre.
04:47
Kolajta vyslal míček na samotného Mikela, ale míček byl rychlejší a zmizel pod Opletalem.
01:56
Borik ověřil schopnosti hostujicího golmana.
00:48
Mikel vyslal nebezpečnou strělu, avšak pouze vedle brány.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Patrik Crla, Jakub Fedra, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Lukáš Novosad, Jiří Vraj, René Mikel, Jan Kolajta, Jaromír Šenkeřík