1:1
0:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ASK Orka Čelákovice 2:5
6. Ondřej Kuhajda, 36. Hynek Mošna - 16. Jakub Čáp, 20. Petr Němeček, 26. Petr Němeček, 59. Marek Korych, 60. Jan Sedlák; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 485; zásahy brankářů: Daniel Dolák 17 - Aleš Zetek 18; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Říká se, že abychom mohli vyhrát finále, musíme ho nejdřív prohrát. Nikdy jsme nehráli game 5, tak možná i proto to dnes nevyšlo. Ve třetí třetině se lámal chleba, zvýšili jsme tlak, ale branka ne a ne přijít. Tak musíme pogratulovat soupeři, který by o ten chlup lepší a postupuje. Nás teď čeká baráž, musíme sebrat všechny síly a poprat se o postup do 1. ligy. Chtěl bych moc poděkovat fanouškům, aby bylo "vyprodáno" hodinu před zápasem se jen tak nevidí. Připravili jste nám skvělou kulisu a i díky vám ta zkušenost byla silnější!
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Musím smeknout před naším soupeřem. Jeden z nejlepších týmů, které jsme za dlouhou dobu potkali. Krásná a vyrovnaná série s úžasným vyvrcholením. Série napínavá až do konce. Klobouk dolů před našimi i soupeřovými fanoušky, kteří udělali z domácích duelů nezapomenutelné zápasy se skvělou atmosférou. V dnešním zápase jsme zůročili zkušenosti, které jsme nabrali v předchozím finále a ustáli jsme ho v hlavách. Tentokrát jsme vedení udrželi až do konce. Děkuji všem, kteří se na této sézoně podíleli. Nerad bych někoho zapomněl a tak Vás nebudu všechny vypisovat. Díky všem!
60:00
Střely ve 3. části: 9:4
60:00
60:00
Sezóna nekončí. Příští týden bude Slávii čekat baráž.
59:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #26 Michal Němeček (2:5).
59:56
Hra v šesti se nevyplatila a umožnila Orce navýšit skóre.
59:01
Slávie šla do šesti.
59:00
  Právě probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych bez asistence (2:4).
57:45
Dolák si své teritorium skvěle střeží.
56:48
Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:48
16 vteřin se bude hrát 4 na 4. Poté budou Slávisté již ve třetím oslabení dnešního zápasu.
55:59
Mošnova střela do boční sítě.
55:03
Vyloučen hráč #31 Marek Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:03
Korych teď velice hrubě zatakoval Kuhajdu do zad. Další přesilovka pro domácí.
51:07
Konrady prověřuje Zetkovu pozornost.
48:25
Dolák střelu z rohu vykopává svou levačkou.
45:25
Konradyho teč prolétla centimetr od brankové tyče.
43:05
Med opatrně rozehrává ze středu na Stejskala
42:00
Štědrý zkouší střelu u pravého mantinelu (z pohledu Slávie) v prudkém běhu, ale míjí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:5
40:00
39:55
Zadákova střela teď prudce orazítkovala spojnici domácí branky.
36:10
485! To je počet hlasů, které jsou dnes slyšet v této hale. Neskutečné!!!! Děkujeme
35:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #19 Patrik Med (2:3).
35:38
Medova přesná přihrávka na Mošnovu čepel zapříčinila  klasickou Mošnovu střelu z výtoče, který  tak posílá míček za Zetkovo tělo.
34:44
Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:44
Ani se tam v pěti neohřáli...Domací budou hrát již třetí přesilovku v tomto zápase.
32:24
Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:50
Kotel (kotlík) hostí je dnes také slyšet.
29:40
Konrady teď zabránil situaci 2 na 0.
25:52
Čížek se zvedá a vypadá to že je vše OK.
25:51
Čížek byl prudce atakován na pomezí velkého brankoviště hostí.
25:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:3).
25:24
Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
24:10
Kuhajdova tvrdá střela z dálky končí na Zetkově hrudi.
23:17
Blažek se teď elegantně propletl mezi dvěma žlutými hráči a vyslal střelu ke Štědrému, který byl v souboji s posledním hráčem Orky.
19:40
Další nebezpečná střela od Němečka zneškodněna Dolákovým výkopem.
18:28
Dolákova tyč zvoní jako zvonek na recepci.
17:47
Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
17:34
Dolák švihem své pravé nohy vykopává nebezpečnou střelu z čepele Marka Korycha.
16:14
Dolák chytá !!
15:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #91 Jan Zoufalý (1:1).
15:27
Zoufalý vyslal z rohu přihrávku na Čápa, který svou střelou rozvířil síť za Dolákovými zády.
14:09
Kuhajda pálí z podobného místa na Zetka, ale ten si jeho střelu pohlídal.
10:58
Blažek do bloku.
07:57
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
07:57
Čas 7:57 přináší první přesilovku pro domácí.
07:00
Němeček zkusil střelu z výběhu, ale zatřepala se pouze ochranná síť.
06:17
Med úspěšně blokuje.
05:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:0).
05:24
Kuhajda + Šimeček to je dnešní první duo, které otevírá skóre tohoto zápasau.
03:43
Několik nebezpečných střel teď prověřilo domácího brankáře Doláka.
03:10
Hra se přelévá ze strany na stranu.
01:33
Hala na Slávii je plná a červeno bílé hlediště je slyšet už od první vteřiny.
00:01
První buly dnešního utkání vybojovala Orka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Jan Sedlák, Ondřej Špalek, Michal Němeček, Lukáš Zadák, Petr Němeček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jan Huleš, Filip Blažek, Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček