1:1
0:5
- : -

FBC Kutná Hora - FBC MSEM Přerov 1:8
28. Roman Martínek - 17. Ondřej Kowalik, 20. Matěj Ševčík, 30. Jakub Skalník, 43. Jakub Skalník, 47. Michal Bělaška, 58. Matěj Ševčík, 58. Tobiáš Pavliš, 58. Martin Kubalík; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 290; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 17, Jaroslav Dlouhý 3 - Michael Hruška 29; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:5;
Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra):
Výsledek jednoznačný, hra ne tak docela. V klíčové druhé třetině, kdy jsme byli lepší, jsme neproměnili šance. Do třetí části jsme nastoupili úplně vlažní a soupeř zaslouženě trestal. Díky fantastickým fanouškům za podporu, zítra v 18:00 sérii vyrovnáme. Ke zbytku se nevyjadřuju.
Komentář hostů Kořený Michal (Trenér):
Dělám florbal dlouho, ale hnus v Kutné Hoře. Dnes jsme hrali jako proti sedmi. Až za rozhodnutého stavu se hra vyrovnala. Kutná Hora je fajn pracovitý tým a doufám, že o tom nevěděli... Vedeneme 2:1. Zítra asi stejně. Připravíme se.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:19
Probíhá poslední minuta dnešního utkání. Dnešní utkání nedopadlo dobře pro Kutnou Horu. Věříme v lepší zítřek.
59:00
Timeout FBC MSEM Přerov
58:27
Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:57
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #10 Ondřej Kowalik (1:8).
57:43
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (1:7).
57:02
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #24 Michal Hrabica (1:6).
56:45
Domácí hrají v šesti. Chtějí přidat aspoň jeden gól.
55:13
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
51:48
Domácí úspěšně ubránili další přesilovku hostů.
49:45
Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
47:40
Domácím se nedáří vstřelit další gól na své konto, po většinu času jsou naše akce zastavené obranou hostů.
46:30
Timeout FBC Kutná Hora
46:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #12 Jonáš Pavliš (1:5).
44:27
Vyloučen hráč #23 Martin Hampl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
42:49
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Jakub Skalník, asistoval #24 Michal Hrabica (1:4).
38:45
Probíhají poslední 2 minuty druhé třetiny, utkání začíná být mírně vyhrocené a plné tvrdých osobních soubojů.
33:26
Kutná Hora je plná odhodlání přidat další góly. Jen proměňovat vytvořené šance.
29:50
I hosté proměnili svou přesilovou hru. Opět tu máme náskok dvou gólů.
29:24
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Jakub Skalník, asistoval #87 Michal Bělaška (1:3).
29:20
Dnes uvidíme i přesilovku hostů.
28:37
Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
28:20
První gól Kutné Hory, který zavěsil Roman Martínek.
27:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #15 Lukáš Martin (1:2).
27:30
Vyloučen hráč #23 Adam Pospíšilík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky.
25:40
První přesilovka Kutné Hory, padne gól?
25:16
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
24:10
Vidíme více šancí Kutné Hory.
21:00
Začala druhá třetina a Kutná Hora se snaží být co nejvíce na míčku, aby snížila náskok Přerova.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:8
20:00
19:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #15 Jakub Skalník (0:2).
16:17
Nedáš dostaneš, jak se říká. Kutná Hora nedostala nešťastnéh góla, který posouvá Přerov do vedení.
16:15
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #88 Adam Budník (0:1).
14:15
Chce to nějakou akcičku, slyšíme od pořadatelkého stolu.
12:15
Domácí kombinují. Míček se točí kolem celého hriště.
11:20
Šance Novotného před bránou, končí za bránou.
10:00
Hra je ve vysokém tempu. Obě strany mají plno šancí.
03:10
První šance Kutné Hory byla zastavena obranou hostů.
02:24
Hra je prozatím nahoru dolu.
00:01
Dobrý veče, vítáme vás na 3. zápase baráže o Národní ligu. Nyní máme stav série 1:1. Připíše se Kutná Hora další bodík na své konto.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Jakub Weiss, Tobiáš Pavliš, Michal Hrabica, Jakub Skalník, Matěj Ševčík
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Antonín Tvrdík, Ondřej Spurný, Petr Listík, Roman Martínek, Petr Vávra