1:0
3:2
- : -

Tatran Střešovice C - FBC Kutná Hora B 4:3
24. Albert Cibulka, 33. Jan Rada, 34. Jan Rada, 36. Miroslav Prosa - 9. Tomáš Hanuš, 28. Martin Reinert, 32. Petr Baťa; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Josef Špinka ? - Matěj Zmátlo -4; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:2;
36:00
35:35
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #18 Miroslav Prosa, asistoval #10 Christopher Nojovič (4:3).
33:22
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #85 Jan Rada, asistoval #25 Vítek Pištěk (3:3).
32:49
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #85 Jan Rada, asistoval #10 Christopher Nojovič (2:3).
31:36
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #68 Petr Baťa, asistoval #9 Adam Rowe (1:3).
27:49
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #3 Martin Reinert, asistoval #62 Štěpán Bochníček (1:2).
24:00
24:00
23:39
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil #64 Albert Cibulka, asistoval #25 Vítek Pištěk (1:1).
14:42
Vyloučen hráč #10 Tomáš Hanuš družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
08:58
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #10 Tomáš Hanuš bez asistence (0:1).
08:30
Vyloučen hráč #68 Petr Baťa družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora B: brankář: Matěj Zmátlo; hráči v poli: Richard Měšťánek, Jan Mašín, Adam Rowe, Jaroslav Bochníček, Petr Baťa