2:0
0:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:3
22. Kristina Venerová, 37. Barbora Fáčková - 13. Veronika Káčová, 16. Paulína Hudáková, 45. Linda Pudišová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 315; zásahy brankářů: Jana Christianová 32 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:1;
Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér):
Komentář hostů Robenek Jakub (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 7:10
60:00
59:59
Boj o postup do finále končí a Ostrava postupuje do finále. Chodov bojoval ale opravdu statečně. Děkujeme za celou sezónu.
58:00
Chodov má poslední dvě minuty na srovnání zápasu.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:28
Domácí jdou do šesti bez brankáře.
56:27
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:27
Chodov si bere oddechový čas a má jedinečnou možnost vymyslet srovnávací taktiku.
55:25
Halou zní fanoušci obou týmů tak nahlas, div se hala nehroutí.
53:53
Bačová po souboji padá a vypadá to na koleno. Nicméně se zvedá a vypadá to, že bude dál hrát.
51:22
Suchanová střílí, ale její střela je zblokována.
49:42
Agresivní souboj v rohu u mantinelu končí pádem obou protihráček.
48:10
Silnou střelu Prontekerové Tomšová vyráží rukama.
47:26
Štolbové se nepovedla střela ze zášvihu, ale míček neztratila.
46:52
Hosty nabudil jejich třetí gól a drží míček.
44:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:3).
44:54
10 vteřin chybělo do konce trestu Skalíkové. Bohužel pro ně ale dává Ostrava gól.
43:04
Vyloučen hráč #55 Emilie Skalíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky.
43:04
Další zbytečné vyloučení Chodova.
42:41
Feikové se před brankou protihráček zamotal míček pod nohama, a ikdyž byla sama, nedokázala zakončit.
41:28
Na hřišti jsme v jednu chvíli mohli zpozorovast dostihy. Plášková spadla na čtyři a bačová ji jelením skokem přeskočila.
40:01
Úvodní buly vyhrává tým hostů.
40:00
40:00
Do třetí třetiny vstupujeme vyrovnaně. Uvidíme, jaký tým bude mít štěstí.
40:00
Střely ve 2. části: 9:11
40:00
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:47
Chodov po srovnávací brance ožil a je na míčku.
36:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #6 Kristina Venerová (2:2).
36:12
Juniorské duo srovnává. Tento zápas bude ještě napínavý.
34:37
Standardka domácích z velkého brankoviště málem skončila v brance, ale míček jí těsně minul.
32:40
Pudišová úplně sama před chodovskou brankou, Christianové se však podařilo vykopnout míček nohou.
31:55
Chodov se snaží vymyslet nějakou akci na vyrovnání, ale Ostrava dobře brání.
30:14
Daniela Frantíková dostala do hlavy a spadla. Nakonec ale odchází sama. Snad bude v pořádku.
28:46
Havlíčková střílí, Tomšová ale vyráží rukou, ikdyž byla zastíněna.
26:19
Frantíková trefuje břevno.
24:54
Toto oslabení Chodov zvládl skvěle a Vendula Štolbová se vrací na hřiště.
23:20
Domácí zatím úspěšně brání.
22:54
Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:54
Štolbová doslova vyhodila svou soupěřku za mantinel a půjde si sednout.
21:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #29 Barbora Fáčková (1:2).
21:41
Venerová se trefila do míčku ve vzduchu a trošku se štěstím ho doklepla do branky.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
Jestli chce Chodov vyhrát, bude muset zabrat, aby dohnal dvougólovou ztrátu.
20:00
Střely v 1. části: 6:14
20:00
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14
Velká šance domácích, ale Tomšová vyráží.
15:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #42 Linda Pudišová (0:2).
15:55
Hudáková nejprve trefuje břevno. V další akci je však přesná a zvyšuje na 0:2.
14:22
Vyloučen hráč #56 Barbora Vávrová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:22
První prohřešek zápasu a hosté si zahrají přesilovku.
12:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (0:1).
12:31
Skóre zápasu otevírá Veronika Káčová svou táhlou střelou.
11:45
Laura Chúpeková si v souboji zranila zápěstí a nejspíš už v tomto zápase nenastoupí. Přejeme brzké uzdravevení.
10:30
Hra je sice lehce agresivní, ale jinak čistá a plynulá a rozhodčí tolik nepískají.
08:15
Skvělý zákrok teď i na druhé straně. Tomšová vyráží nebezpečnou střelu Vávrové.
07:38
Další skvělý zákrok Christianové, která vychytala přečíslení 2 na 0.
06:16
Kombinaci Ostravy zakončuje Kotzurová, které se ovšem střela nepovedla a přestřeluje branku.
05:55
Skvělý zákrok Christianové, která překazila střelu Bačové.
04:14
Suchanová dostává míček sama před brankou, ale promrhává jedinečnou šanci.
03:28
Rozhodčí až teď přerušují hru, která byla doposud čistá.
02:58
Prontekerová trefuje tyčku.
01:00
V první minutě padla hned první střela, kterou vyslala Mlejnková.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karolína Sigmundová, Markéta Vrlíková, Michaela Mlejnková, Veronika Káčová, Pavlína Bačová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Barbora Fáčková, Daniela Frantíková, Andrea Břeská, Kristína Belicová, Patricie Suchanová
00:00
Vítáme vás na dnešním semifinálovém utkání Extraligy žen, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Hosty dělí jen jeden zápas od postupu do finále, domácí proto musí zabrat, aby jim od toho zabránili.