FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
5
Utkání bylo zkontumováno.

Florbalová akademie MB - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 7:4
1. Jan Michalský, 7. Matěj Batala, 21. Matěj Sedláček, 27. Lukáš Vala, 27. Matěj Sedláček, 32. Štěpán Habada, 35. Matěj Batala - 8. Dominik Svoboda, 22. Jakub Houdek, 35. Šimon Svrčina, 36. Dominik Svoboda; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Alexander McIntosh; vyloučení: 0 + Lukáš Vladimír Bucha TDKU + 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Šimonová ? - Kryštof Kamarýt ?, Matěj Martínek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:2;
36:00
35:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #33 Jakub Houdek (0:5).
34:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #96 Matěj Batala, asistoval #45 Matěj Sedláček (0:4).
34:03
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Šimon Svrčina, asistoval #15 Štěpán Jakubál (-1:4).
31:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Štěpán Habada bez asistence (-1:3).
30:35
Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
26:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #20 Hynek Musal (-2:3).
26:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Lukáš Vala, asistoval #18 Jan Michalský (-3:3).
26:10
Střídání brankáře. Nový brankář #29 Matěj Martínek družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
24:00
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vladimír Bucha družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
24:00
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vladimír Bucha družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
24:00
24:00
21:21
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #66 Aleš Hlavička (-4:3).
20:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #96 Matěj Batala (-4:2).
12:00
12:00
11:08
Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za blokování florbalky.
07:12
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #27 Dominik Svoboda, asistoval #68 Ondřej Bekešský (-5:2).
06:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #96 Matěj Batala bez asistence (-5:1).
00:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #18 Jan Michalský, asistoval #44 Štěpán Habada (-6:1).