4:0
3:0
- : -

Florbal Primátor Náchod C - FBK Kobra Tatran Hostinné 9:1
8. Ondřej Bachtík, 13. Ondřej Bachtík, 23. Dalibor Vlášek, 26. Ondřej Bachtík, 26. Daniel Kříž, 29. Zdeněk Dítě, 33. Josef Čejpa, 36. Ondřej Bachtík, 43. Patrik Winter - 8. Martin Pikora; rozhodčí: Jiří Vaňous - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Květoslav Hájek 17 - Petr Dorotík 20; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 11:9
45:00
42:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #10 Ondřej Bachtík (9:1).
35:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #12 Daniel Kříž (8:1).
32:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #42 Zdeněk Dítě (7:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:5
30:00
28:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #42 Zdeněk Dítě, asistoval #12 Daniel Kříž (6:1).
25:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #70 Patrik Winter (5:1).
25:07
22:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #99 Květoslav Hájek (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:4
15:00
12:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #20 Ondřej Hušek (2:1).
11:46
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání.
07:34
07:11
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #11 Martin Pikora, asistoval #37 Šimon Shon (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Vaňous a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Ondřej Holba, Lukáš Turek, Martin Pikora, Matěj Hnízdil, Michal Novák