2:4
1:2
- : -

ASK Orka Čelákovice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:7
9. Petr Němeček, 12. Daniel Korych, 14. Marek Korych, 24. Ondřej Špalek, 36. Petr Němeček, 47. Petr Němeček - 12. Filip Štědrý, 29. Matěj Švácha, 30. Ondřej Kuhajda, 31. Jakub Mikolášek, 36. Jiří Čížek, 43. Filip Štědrý, 46. Jan Huleš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 160; zásahy brankářů: Aleš Zetek 9 - Daniel Dolák 28; po třetinách: 3:1, 2:4, 1:2;
Komentář domácích Bajer Martin (Vedoucí):
První třetina byla opět v naší režii. Ve druhé části jsme pustili Plzeň zpět do zápasu a už jsme nedokázali plnit to, co jsme chtěli. Nepodařila se nám ani koncovka zápasu, když jsme nedokázali proměnit naše šance. Sérii tak musí rozhodnout páté utkání. Moc děkujeme divákům za podporu.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska z naší strany výrazně lepší. Orce se lichá utkání daří, tak snad jejich sérii v pondělí přerušíme. Díky za zápas a fanouškům za skvělé fandění.
52:55
Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
52:55
Korych pláchl po mantinelu a byl zastaven nedovoleným zákrokem, velká šance pro Orku
50:56
Němeček protáhl hostujíciho golmana
49:57
Orka sice minuta držela balon, nikam to nevedlo
46:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (6:7).
46:42
Špalek lobíkem na Němečka, který ve vyšce kolen dává kontaktní branku
46:00
Orka na balonku obehrává obranu Slavie
45:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #15 Filip Blažek (5:7).
45:23
Blažek po konci přeislovky našel úplně zapomenutého Huleše, který se tváří v tvář Zetkovi nemýlil
45:09
Korych mimo tři tyče
44:19
Němeček pálí do bloku
43:20
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
43:20
Při odloženém vyloučení netrefil Petr Němeček prázdnou branku, šanci na reparát bude mít při početní převaze
42:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (5:6).
42:54
Štědrý přízemní střelou do protipohybu překonává Zetka a Orka má nyní jednogólové manko
41:57
Vyloučen hráč #91 Jan Zoufalý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
37:09
Vypadá to, že Orka stáhla hru na dvě lajny, z čehož těží Zadák se Sedlákem, kteří se snaží vymyslet útočnou akci
35:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (5:5).
35:39
Michalovi Němečkovi sjela střela, Petr do toho plácnul backhendem a srovnává
35:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #97 Tomáš Katolický (4:5).
35:10
Katolický ulovil míček na mantinelu, nabil Čížkovi a ten posílá Slavii do vedení
34:09
Fuchs netrefuje zařízení
32:26
Orka působí lehce zaraženým dojmem
30:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (4:4).
30:38
Mošna crossem na Mikoláška a začíná opět od píky
29:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:3).
29:39
Šimeček našel na středu Kuhajdu, který prostřelil Zetka mezi nohy
28:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (4:2).
23:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (4:1).
15:57
Čáp s Korychem šli dva na jednoho, Korychovi sjel míček z čepele a musí pelášet do obrany
15:29
Pokus Šimečka po crossu zblokoval Seibert
13:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #17 Jakub Čáp (3:1).
13:35
Čáp zavřel mantinel, šťouchnul balon na Korycha, ten prošel tři hráče, položil brankáře a běží se radovat
11:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #51 Jaroslav Verner (2:1).
11:56
Emoční horská dráha... Verner našel Korycha a ten vrací Orku do vedení
11:29
Sehrávka od pravého mantinelu na střed hřiště, Štědrý vyrovnáná toto klání
11:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý bez asistence (1:1).