2:4
0:0
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - Florbal Primátor Náchod B 3:7
15. Jakub Barvínek, 23. Šimon Sláma, 27. Šimon Sláma - 2. Samuel Siwula, 9. Antonín Donaj, 10. Vojtěch Majer, 21. Daniel Havel, 24. Martin Macek, 24. Vojtěch Majer, 27. Antonín Donaj; rozhodčí: Václav Jiruška - Martin Halousek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Voltr 34 - Josef Rychtera 18; po třetinách: 1:3, 2:4, 0:0;
44:04
Vyloučen hráč #34 Matyáš Hanuš družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hra na zemi.
34:58
Vyloučen hráč #15 Adam Bartoň družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:17
30:00
27:14
Vyloučen hráč #5 Matyáš Klimus družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:53
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma bez asistence (3:7).
26:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #29 Vojtěch Majer (2:7).
25:06
Vyloučen hráč #13 Šimon Sláma družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #4 Matěj Valenta (2:6).
23:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #25 Martin Macek, asistoval #18 Adam Jakl (2:5).
22:18
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma, asistoval #17 Josef Taláb (2:4).
20:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #89 Antonín Donaj (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:10
15:00
14:35
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #13 Šimon Sláma (1:3).
09:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #29 Vojtěch Majer, asistoval #9 Daniel Havel (0:3).
08:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #15 Adam Bartoň (0:2).
01:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #67 Samuel Siwula, asistoval #15 Adam Bartoň (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Jakub Voltr; hráči v poli: Jan Fišera, Vítek Cvrček, Šimon Sláma, Josef Taláb, Jakub Barvínek