0:3
1:6
- : -

SOKOLI Pardubice U50/B - FBC Dobruška 5:9
1. Daniel Paar, 2. Daniel Paar, 6. Daniel Paar, 13. Tomáš Kubíček, 40. Tomáš Kubíček - 19. Marek Matějů, 22. Jan Čtvrtečka, 25. Marek Matějů, 31. Václav Oubrecht, 39. Jan Černý, 39. David Kollert, 45. Václav Oubrecht, 45. Jan Černý, 45. Aleš Moravec; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lucie Krýslová; vyloučení: 5:0; využití: 0:4; diváků: 17; zásahy brankářů: Martin Paukrt 10 - Robert König 10; po třetinách: 4:0, 0:3, 1:6;
Komentář hostů Černý Jan (Asistent trenéra):
Pardubice byli ze začátku lepší, ale my jsme se skvěle do zápasu vrátili. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 5:8
45:00
44:53
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #89 Jan Jirák (5:9).
44:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý bez asistence (5:8).
44:30
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht bez asistence (5:7).
39:57
Kubíček ze střely z velkého brankoviště snižuje na 5:6 z pohledu Pardubic.
39:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #99 Daniel Paar (5:6).
38:23
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #14 Jan Patrik Hanuš (4:6).
38:07
Černý posílá Dobrušku do vedení po dorážce backhandem ze vzduchu.
38:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #4 Václav Oubrecht (4:5).
37:17
Vyloučen hráč #99 Daniel Paar družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání.
34:23
Po chybě Pardubic v obraně střílí Černý, ale jeho střela byla zablokovaná.
33:55
Pardubice napadají rozehrávku Dobrušky a snaží se jí donutit udělat chybu.
32:43
Chaloupka vypálil nebezpečnou střelu do horní poloviny branky s tou si ale brankář Pradubic poradil.
30:38
Oubrech prostřelil gólmana Pardubic mezi nohy a srovnává tak skóre na 4:4.
30:37
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #88 Marek Matějů (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:8
30:00
28:41
Vyloučen hráč #19 David Trojan družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za hrubost.
24:57
Moravec krásnou přihrávkou našel Matějů, který snižuje na rozdíl jedné branky.
24:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #11 Aleš Moravec (4:3).
24:36
Vyloučen hráč #19 David Trojan družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání.
24:36
Vyloučen hráč #7 Adam Šťastný družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:15
Chaloupka promách ve vyložené šanci.
23:01
Holečkova střela končí nad brankou Pardubic.
21:03
Čtvrtečka snižuje na rozdíl dvou branek po střele o tyčku.
21:02
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (4:2).
20:01
Dobruška se snažila kombinovat do prázdné branky a nahrávala si tak dlouho,  že o míček přišla.
18:37
Čtvrtečka posílá přihrávku přez celou šířku hriště, kde se nacházel Matějů, který pohodově uklízí míček do branky.
18:36
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (4:1).
18:04
Vyloučen hráč #12 Ondřej Vichr družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za sekání.

12:55
Kubíček zakončuje do prázdné branky po parádní nahrávce Vichra.
12:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #12 Ondřej Vichr (4:0).
12:12
Konig kryje nebezpečnou střelu Ševečka.
11:17
Tyč Pardubické branky zvoní po střele Moravce.
08:54
Paukrt teď čelil několika střelám Dobrušky, ale žádná nepošla za jeho záda.
05:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Daniel Paar, asistoval #41 Tomáš Kubíček (3:0).
04:32
Konig chytá dvě nebezpečné střely Pardubic.
03:23
Střela Pardubic z nebezpečného prostoru končí za mantinelem.
01:49
Paar zakončuje k pravé tyčce brankáře Dobrušky.
01:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Daniel Paar, asistoval #12 Ondřej Vichr (2:0).
00:20
Krásná akce Pardubic končí tečí nad ležícího brankáře Dobrušky.
00:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #99 Daniel Paar, asistoval #7 Adam Šťastný (1:0).