1:1
1:3
0:1

FBŠ ATT Gorily Plzeň - T.B.C. Králův Dvůr 4:5p
3. Vojtěch Hejduk, 4. Vojtěch Beneš, 28. Vojtěch Beneš, 46. Vojtěch Beneš - 31. Tomáš Vlček, 51. Matěj Horák, 56. Tobiáš Uhřík, 58. Daniel Riley, 65. Štěpán Švejda; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Tázler; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 164; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 16 - Jiří Buchta 16; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:3, 0:1;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Bolí to, bolí to hodně a hledat slova je teď hrozně těžké ale bohužel, takový je sport. Nechci hledat žádné kdyby. Dali jsme do toho maximum a několikrát za celé play-off byli velmi blízko. Děkuji fantastickým fanouškům za podporu v celé sezoně, byli jste neskuteční a hodně klubů může pouze závidět. Gratuluji soupeři k vítězství.
Komentář hostů Kubert Michal (Trenér):
Další infarkt. Nepřestali jsme věřit i po špatném vstupu do utkání. Postupně jsme začali navyšovat tempo a došli si do prodloužení. Ikdyž oslabení v závěru hrací doby bylo hodně těžké, ale kluci neskutečně bránili. V prodloužení mohl vyhrát kdokoliv, ale jasnou šanci domácích lapil opět neskutečný Buchtič. Dneska se ukázalo srdíčko. Domácí byli první půlku utkání lepším týmem a dneska si i možná zasloužili vyhrát. Za svůj výkon se domácí nemusí stydět, ikdyž konec je pro ně hořký. Určitě by se v NFL neztratili a přejeme jim do nové sezóny hodně štěstí. My můžeme slavit a vezeme domu NÁRODNÍ LIGU pro sezónu 2023/2024 !!! T.B.C.
70:00
Střely v prodloužení: 3:3
64:47
64:47
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #42 Daniel Riley (4:5).
64:42
Hostům se tedy povedlo udržet Národní ligu i pro příští ročník.
60:00
Hosté předvedli výbornou poslední desetiminutovku, během níž smazali tříbrankové manko a srovnali skóre.
59:29
Po Hlinovského střele si další jistý zákrok připsal Jiří Buchta.
58:26
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
58:26
Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
57:57
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #71 Michal Nový (4:4).
55:31
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #70 Matěj Horák (4:3).
55:31
Hosté přesilovou hru využívají již po 26 vteřinách a rozdíl ve skóre je pouze jednobrankový.
55:05
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
55:05
Vyloučen hráč #66 Marek Osvald družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
55:05
Toto utkání sleduje v Area D 164 diváků.
51:04
Skvělou individuální akci nyní předvedl hostující Daniel Riley, který ve výborné střelecké pozici nalezl Matěje Horáka, jehož střelu následně vyrazil vedle Vojtěch Šimůnek.
50:11
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Matěj Horák bez asistence (4:2).
50:11
Necelých 10 minut před koncem hostující Matěj Horák snižuje dorážkou z hranice malého brankoviště.
47:47
Domácí Gorily se ubránili.
47:02
​Výborný zákrok Vojtěcha Šimůnka.
45:47
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (4:1).
45:20
Beneš a Hejduk krásně vykombinovali další útočnou akci domácích, která skončila zakončením prvně jmenovaného téměř do prázdné brány za přesouvajícího se gólmana.
44:07
Jiří Buchta vyběhl daleko ze své brány, aby zastavil akci domácích, a byl úspěšný. Stejně si vedl i po střele Kryštofa Lehečky, která následovala o chvíli později.
43:50
Další dobrý blok hostů, tentokrát si ho připsal David Zeman.
43:08
Střela Matěje Suráka na druhé straně zblokována.
41:54
Tobiáš Uhřík výborně vystihl rozehrávku domácí obrany, celá akce byla zastavena domácím faulem.
40:02
I třetí zahajovací buly pro domácí Gorily, útočnou akci rozehrává Jonáš Janata.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
40:00
Ve druhé třetině jsme viděli vyrovnaný florbal, kterému stále kralovaly defenzivy. Několik dobrých zákroků si připsali i gólmani na obou stranách. Třetí třetinu stejně jako tu prostřední zahájí domácí s dvoubrankovým náskokem.
39:57
O pár vteřin později zahráli ryhlý protiútok domácí Lehečka s Hejdukem. Jejich akci zakončil zblokovanou přihrávkou Tomáš Hájek.
39:35
Necelou půlminutu před koncem prostřední části zastavil nadějný brejk domácích skvělým obranným zákrokem Daniel Škoula.
38:39
Stejně tak i po střele Hlinovského.
36:52
Proti Benešově střele výborný Jiří Buchta v hostující brance.
36:32
Na druhé straně dva Šimůnkovy zákroky v ryhlém sledu po střelách Zavorala a Maška.
34:59
Závar v hostujícím brankovišti ani teď gólem nekončí.
34:05
Brankáře Buchtu zkoušel překvapit nečekanou Lehečka.
32:17
Skvělé fair play gesto ze strany hostujícího týmu, který přiznal teč před vlastním brankářem.
30:57
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #12 David Zeman (3:1).
30:57
Hostující Vlček dostal přihrávku do předbrankového prostoru a pohotovou střelou snižuje na rozdíl dovou branek.
30:12
Budek to zkoušel z větší vzdálenosti, hostující brankář Buchta chytá.
27:49
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:0).
27:49
Ondřej Hlinovský našel na pravém křídle Vojtěcha Beneše, který se pohotovou střelou z otočky prosadil dnes podruhé.
26:20
Skvělý Šobotník vybojoval balonek při slibně se rozvíjející akci hostů. O několik vteřin později stejný hráč střílel z poloviny hřiště, následná Hejdukova dorážka skončila faulem na hostujícího brankáře Jiřího Buchtu.
24:32
​Královedvořští agilně napadali domácí rozehrávku, Janata s Hlinovským ale situaci zvládli a vybojovali útočný faul.
22:08
Utkání doprovází výborné představení obou fanouškovských táborů.
20:57
Po rozbíhané rozehrávce Goril se ke střele dostal Ondřej Budek, jeho střela ale byla zblokována.
20:02
I druhá třetina byla zahájena úspěšným buly domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:4
20:00
20:00
První třetina je u konce. Domácí předvedli velmi dobrý start do utkání, který jim zajistil dvoubrankové vedení. Aktivní byl především Vojtěch Hejduk. V dalším průběhu byl na obou stranách k vidění výborný defenzivní výkon s velkým množstvím zblokovaných střel.
19:59
Hosté se ubránili a těsně před koncem první třetiny budou rozehrávat oni.
19:52
Hejduk výborným pohybem vybojoval 8 vteřin před koncem pro domácí Gorily rozehrávku v útočném pásmu.
19:00
Hraje se poslední minuta úvodní třetiny.
15:46
Domácí se v oslabení ubránili.
15:40
Tomáš Hájek se dostal ke střele v předbrankovém prostoru, ale neměl dostatek času na zakončení a mířil nad.
15:12
Kryštof Lehečka zblokoval střelu Tomáše Hájka.
13:46
13:39
Hosté rozehrávali volný úder z dobré pozice, domácí obrana střelu zablokovala.
10:48
Hostující Zavoral zpoza brány zkoušel přihrávkou na malé brankoviště najít někoho ze spoluhráčů, balonek však nikdo nezasáhl.
08:57
Štěpán Zavoral z hostujícího celku výborně přečetl přihrávku domácích obranců a následně se dostal ke střele z výhodné pozice.Úspěšný byl ale Šimůnek v plzeňské brance.
07:12
Domácí Gorily jsou v úvodu výrazně častěji na balonku, hosté se ale také dostali k několika slibným brejkovým situacím.
05:49
Po střele hostujícího Tomáše Vlčka si připsal první úspěšný zákrok Vojtěch Šimůnek v domácí brance.
04:47
Rychlý protiútok hostů zastavil obranným zákrokem Šobotník.
03:52
02:00
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #39 Jonáš Janata (1:0).
02:00
Domácí Jonáš Janata našel před bránou volného Vojtěcha Hejduka a Gorily se po úvodním tlaku ujímají vedení 1:0.
00:02
První buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Buchta; hráči v poli: Daniel Riley, Tomáš Zuska, Michal Mašek, Tobiáš Uhřík, Štěpán Zavoral
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Jan Šobotník, Vojtěch Hejduk, Ondřej Hlinovský, Vojtěch Beneš, Jonáš Janata