0:0
2:0
- : -

K1 Florbal Židenice - FBC Intevo Třinec  4:2
3. Klára Jahodová, 3. Petra Bílá, 45. Klára Jahodová, 59. Jitka Drápalová - 8. Veronika Třinecká, 12. Sabina Zoubková; rozhodčí: Monika Zamazalová - Jana Lišková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 264; zásahy brankářů: Alena Večeřová 23 - Simona Pytlíková 27; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:0;
Komentář domácích Starý Jiří (Trenér):
Pozápasové rozhovory
Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér):
Pozápasové rozhovory. Omlouváme se za chybějící komentář trenéra hostů, z důvodu technických problémů se bohužel rozhovor s trenérem hostů neuložil.
60:00
Střely ve 3. části: 15:5
60:00
59:30
Třinec je nyní pod ještě větším tlakem, jelikož ztrácí o dva góly a zbývá jen málo času na to, aby se pokusil srovnat skóre. Hráči Třince musí udržet své soustředění a nasazení, pokud chtějí zvrátit nepříznivý vývoj zápasu.
58:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová z trestného střílení (4:2).
58:23
Drápalová právě vstřelila gól z trestného nájezdu a Židenice teď vedou 4:2! Drápalová předvedla skvělou techniku a klid při nájezdu na branku, překonala brankáře Třince a poslala míček do sítě. Tento gól může být rozhodujícím momentem utkání a posílit pozici Židenic na cestě k vítězství.
58:14
Třinecký tým dává jasně najevo, že se nechce smířit s prohrou, a stupňuje útok. Hráči se snaží najít šanci na vyrovnání, zatímco soupeř brání svůj náskok se vší intenzitou.
55:56
Timeout FBC Intevo Třinec
55:56
Třinecký tým si nyní bere timeout, aby si hráči mohli na chvíli oddechnout a zároveň získat cenné pokyny od trenéra. Vedení týmu chce využít tuto přestávku k tomu, aby přeorganizovalo taktiku, naladilo útok a snažilo se zvrátit nepříznivý stav utkání.
55:00
Posledních pět minut utkání je zde a Třinec prohrává těsně 2:1. Hráči Třince vynakládají veškeré síly a nasazení, aby se pokusili srovnat skóre a udržet své šance na vítězství v tomto důležitém finále. Třinecký tým nyní zcela otevřeně útočí, snaží se zvýšit tempo hry a vytvářet šance před brankou soupeře. Židenice se musí soustředit na obranu a zároveň hledat příležitosti k rychlým protiútokům, které by mohly zlomit odhodlání Třince.
53:10
Židenice zahájily rychlý break, útočník však netrefil míček čistě, žádný gól.
52:15
Gólman Židenic zneškodnil nepříjemnou střelu z dálky, ukázal svou přesnost a reflexy!
50:35

Třinec neúnavně tlačí dopředu, snaží se vytěžit co nejvíce ze své útočné síly, aby zvrátil stav utkání ve svůj prospěch. Židenice se musí soustředit na obrannou činnost, aby udržely své vedení.

50:15
Skvělá obranná práce Židenic, brání před šancí Třince.
47:25
Krásná sólová akce Sedláčkové, na ose provedla otočku a prověřila pozornost Třineckého gólmana. Ten ale nedopustil žádnou změnu skóre.
46:35
Třinec se pokouší o rychlý protiútok po ztrátě míče Židenic, avšak soupeřova obrana stíhá přeskupit a bránit své pásmo.
45:35
Třinec začíná vyvíjet tlak na Židenickou obranu, soupeř však zatím úspěšně brání a odvrací nebezpečí.
44:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (3:2).
44:51

Neuvěřitelná kombinace útočníků Židenic, precizní pasy a závěrečný úder do sítě byly parádní.

43:35
Brankář Třince s jistotou chytil tvrdou střelu, ukázal své umění pod tlakem!
42:47

Třinec se úspěšně ubránil a vrátil hráče z trestné lavice, což znamená, že Židenice nevyužily přesilovku ke zvýšení svého vedení.

42:05

Třinec se během oslabení soustředí na blokování střel a udržování útočníků Židenic mimo nebezpečné prostory před brankou.

41:00

Židenice nyní vstupují do přesilové hry, což jim poskytuje skvělou příležitost zvýšit své vedení proti Třinci.

40:35
Vyloučen hráč #99 Lucie Mišúnová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Třetí třetina finálového utkání mezi Židenicemi a Třincem začíná a vzduchem jiskří napětí! Tento zápas rozhodne o vedení 1:0 na zápasy a oba týmy mají v sázce hodně, neboť se hraje pouze na dvě vítězné. Mužstva vstupují na palubovku s obrovskou motivací a odhodláním. Hráči se soustředí na každý detail a bojují za každý míček. V této závěrečné třetině očekáváme urputný souboj, ve kterém se oba týmy pokusí prolomit obrany soupeře a získat klíčový náskok. Kdo nakonec zvítězí a ujme se vedení v sérii? Brzy to zjistíme!
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
40:00

Druhá třetina se nesla ve znamení taktického souboje. Obě mužstva se soustředila na vytváření šancí a přitom pečlivě zajišťovala svou obranu. Ačkoliv se hrálo bez gólů, bylo vidět několik slibných akcí. Klíčovým faktorem byly důrazné zákroky obránců a dobře připravení brankáři, kteří nebyli překonáni.

39:30
Třinec se snaží o kombinaci, ale Židenice čistí prostor před brankou.
38:20
Brankář Židenic vyrazil nebezpečnou střelu přesně do bezpečí, úžasná práce!
38:00
Rychlý break Židenic, útočník přechází do zakončení, ale těsně minul branku!
37:35
Utkání je charakterizováno intenzivním běhavým stylem, tempo je vysoké.
37:04
Třinec se dostává do útoku, pokouší se prorazit obranu.
35:58
Židenice v bleskovém protiútoku, ale obránce soupeře stačil zachránit situaci
34:13

Výborně zvládnutý osobní souboj, hráč Třince dokázal opanovat míč a získat výhodu pro svůj tým.

33:00
Třinecký obránce blokuje střelu, skvělý zákrok!
31:21
Židenický útok začíná být nebezpečnější, Třinecká obrana se musí více soustředit na eliminaci prostoru a rychlou reakci na útočné pokusy.
28:30
Židenice znovu v útoku, ale obránci Třince nepovolují.
28:09
Hra je plná energie a odhodlání, souboje mezi hráči jsou neúprosné.
26:55

Škoda této šance, hráči Židenic neprojevili dostatečnou agresivitu před brankou a gól tak nepřišel.

26:30

Hráči Židenic měli možnost skórovat, ale špatně sehraná kombinace jim vzala šanci na gól.

24:08
23:35
Třinec drží míček a hledá přesnou přihrávku do útoku.
22:39
Vyrovnaná hra svědčí o kvalitě obou týmů, žádný nechce ustoupit.
21:43

Mohlo to být lepší, kdyby hráči Třince sehráli kombinaci přesněji, ale míč se ztratil a šance na gól tak zůstala nevyužitá.

21:17
Třinec získává míček a rychle se přesouvá do útočné třetiny.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:13
20:00
19:45
Skvělý zákrok Třineckého brankáře. Díky tomuto zákroku skončí první třetina nerozhodně.
19:15
15:32
Židenice se zvládly ubránit, hra pokračuje v plném počtu.
13:50

Tým Třince se pokouší využít přesilovou hru k získání výhody a zvýšení tlaku na soupeřovu obranu.

13:22
Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
12:45
Třinecký tým smazal náskok soupeře a hra se vyrovnává.
11:40

Oslňující kombinace mezi útočníky, následná střela na branku byla neodolatelná.

11:32
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #40 Adéla Šibrová (2:2).
10:20
Útočníci Židenic se snaží prolomit třineckou obranu, ale soupeř se nevzdává, a jeho kompaktní obrana činí Židenicím potíže.
08:26

Třinecký tým pracuje na rozehrávce z obranného pásma, hledají vhodný okamžik pro přesný pas do útoku a otevření prostoru.

07:15

Skvěle sehraný útok, rychlé a přesné přihrávky rozložily obranu a vedly k zaslouženému gólu.

07:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #7 Zuzana Wojnarová (2:1).
05:28
Třinec se dostává do útočné fáze, hledají příležitost k zakončení.
04:20

Židenice se soustředí na udržení míče ve svém držení, kombinují v útočné fázi a snaží se najít slabiny v soupeřově obraně.

02:58

Další gól Židenic. Již na začátku první třetiny odskakují soupeři o dvě branky.

02:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #9 Natálie Janečková (2:0).
02:22

Gól z důrazu, útočník se nebál jít do souboje a byl za to odměněn.

02:01
01:06
Útočníci Židenic se pokoušejí proniknout přes třineckou obranu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Monika Zamazalová a Jana Lišková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Tereza Martynková, Kateřina Macigová, Zuzana Wojnarová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Veronika Králová, Klára Jahodová, Monika Jahodová, Markéta Sedláčková