0:2
0:5
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - PSN Tatran Střešovice 2:10
6. Adam Kos, 6. Adam Kuchynka - 2. Matěj Čelakovský, 12. Daniel Péc, 19. Adam Karel, 34. Michal Antonín Malhocký, 38. Adam Bureš, 53. Daniel Péc, 56. Adam Bureš, 57. Vojtěch Panuška, 58. Daniel Péc, 58. Marek Hozman; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 385; zásahy brankářů: Viktor Hejna 18 - Adam Draslar 21; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:5;
Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí):
V první řadě gratuluji soupeři k zisku titulu Mistr ČR. Rád bych poděkoval všem, kteří se naší parádní jízdy letos účastnili. Jde sice o krutý konec, ale nemáme se za co stydět, klukům patří velká pochvala. Díky všem za utkání.
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér):
Chci moc poděkovat celému týmu. Odváděl celou sezónu neuvěřitelnou práci a vše vyvrcholilo dneškem. Kluci mají před sebou velkou budoucnost a mě těší, že jsem mohl být součástí jejich vývoje a těším se co nám ještě předvedou. Zároveň chci poděkovat rodičům, kteří nás neúnavně podorují a bez kterých by to nebylo ono. Díky všem! MISTŘI!!!

58:31
Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
57:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #17 Adam Kučera (2:10).
57:34
Desátou branku hostujícího týmu má na starosti Hozman.
57:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc bez asistence (2:9).
56:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (2:8).
55:50
Domácí jsou opět v šesti.
55:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (2:7).
55:07
Do prázdné branky střílí Bureš gól.
53:10
Domácí jdou do šesti.
52:47
Hosté budou rozehrávat na útočné polovině před velkým brankovištěm.
52:20
50:00
Toto utkání sleduje 385 diváků.
49:29
Domácí tlačí hosty a snaží se získat míček.
46:58
Střelu z půlky chytá Hejna.
44:58
Mühlfait ztrácí míček na útočící polovině.
42:29
Hosté nikam nepospíchají se svým náskokem tří branek.
41:56
Domácí rozehrávají v útočícím rohu.
40:00
40:00
Poslední vhazování základní části vyhrávají domácí.
37:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #53 Daniel Péc (2:5).
37:07
Pátý gól hostujícího týmu střílí Adam Bureš.
35:18
Dolejšova střela od mantinelu letí vedle branky.
33:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #5 Marek Hozman (2:4).
32:44
Neúspěšná dorážka útočníka hostů.
31:23
Vyloučen hráč #53 Josef Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
28:40
Protiútok hostů končí neúspěšně zákrokem Hejny.
27:52
Havlina se vytočil do středu, ale střelu blokuje obránce.
26:53
Hosté hrají v plném počtu.
25:44
Šanci jeden na nikoho Hrbáček neproměňuje.
24:53
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
24:40
Kučera přebíhá hřiště, ale balónek ztrácí v rohu.
23:48
Přečíslení tři na dva domácí zastavují.
22:50
22:38
Střela Švába ze středu letí mimo branku.
20:50
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Panuška družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
První vhazování druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #92 Matěj Čelakovský (2:3).
16:33
Domácí hrají v plném počtu.
14:33
14:33
Sedláček spolu s Macháčkem padají za mantinel.
12:54
Fanoušek hostů odmítá na výzvu hlavního pořadatele se přesunout se svým bubnem na druhou tribunu.
11:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:2).
11:25
Péc svojí střelou od mantinelu srovnává skóre na 2:2.
10:22
Domácí hrajou v plném počtu.
10:07
Domácí budou rozehrávat z velkého brankoviště.
09:13
Nához do prázdné branky Čelakovský netrefuje.
08:22
Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:20
Hosté neproměňují šanci do prázdné branky.
05:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Adam Kuchynka, asistoval #76 Lukáš Mervart (2:1).
05:40
Po dorážce vstřílí Kuchynka gól.
05:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #72 Jakub Šváb (1:1).
05:14
Sedláček zkusil nahodit balónek před branku, ale ten zachytává obránce hostů.
04:17
Hosté rozehrávají z rohu.
02:54
Střelu domácích zachytává brankář.
01:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #20 Adam Karel (0:1).
00:55
Situace tři na tři končí pro domácí neúspěšně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký, Marek Hozman, Vojtěch Kún, Vojtěch Panuška
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kos, Matyáš Bláha, Jakub Šváb, Vojtěch Bláha, Robin Havlina