6:1
- : -
IBK Holice

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - IBK Holice 9:5
4. Lukáš Ranný, 7. Lukáš Ranný, 14. Lukáš Ranný, 33. Vojtěch Pršala, 34. Jiří Kramer, 35. Zbyněk Zejda, 37. Lukáš Ranný, 40. Lukáš Ranný, 42. Lukáš Ranný - 2. Adam Kovařík, 11. David Tylšar, 19. Ondřej Kroutil, 25. Tomáš Číhař, 34. David Sušil; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Mikšík 13 - Lukáš Kment 6; po třetinách: 3:2, 0:2, 6:1;
Komentář domácích Havlík Tomáš (Vedoucí):
Díky fyzické přípravě jsme ve třetí třetině přetlačili soupeře a vyhráli jsme. Děkujeme soupeřovi za utkání.
Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér):
První dvě třetiny jsme předvedli velice vyrovnaný výkon a soupeřovi jsme stačili ve všech herních atributech, ale třetí třetinu jsme fyzicky nezvládli a odpadli jsme. Děkujeme soupeřovi za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 7:10
45:00
44:30
Holice jdou do hry bez brankáře.
43:52
Dobrý tlak Holic, ale brankář a obrana Vrchlabí si s ním poradila.
42:59
Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
41:32
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 Lukáš Ranný, asistoval #11 Filip Frýda (9:5).
40:07
Vrchlabí získalo dominanci na hřišti a mají díky tomu více šancí.
39:33
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 Lukáš Ranný, asistoval #23 Roman Větrovec (8:5).
36:32
Timeout IBK Holice
36:32
35:31
Bránkář chytil míček  a neveděl kde ho má. Nakonec se ukázalo, že měl míček pod maskou.
34:45
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Zbyněk Zejda, asistoval #11 Filip Frýda (6:5).
34:45
Vrchlabí zlepšilo svoji hru a ujímají se vedení.
33:35
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #96 Jiří Kramer, asistoval #77 Vojtěch Pršala (5:5).
33:35
Krásná střela do vinglu hráče Vrchlabí znamená zase remízový stav.
33:21
Branku družstva IBK Holice vstřelil #11 David Sušil, asistoval #5 Daniel Bořetický (4:5).
33:00
Faltejsek se uvolnil krásným pohybem, ale poté nahrál na slepo.
32:29
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #77 Vojtěch Pršala, asistoval #9 Tomáš Havlík (4:4).
32:29
Vrchlabí snižuje krasnou akcí.
31:37
Vrchlabí přesilovku nevyužili. Díky dobré obranné hře Holic.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:5
30:00
29:59
Druhá třetina byla velmi rychlá plná soubojů. Holice získali iniciativu.
29:38
Vyloučen hráč #80 David Tylšar družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
26:11
Vyloučen hráč #23 Roman Větrovec družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:42
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #60 Michael Novák (3:4).
24:42
Střela přes tři čtvrtě hřiště prošla brankářovi Vrchlabí mezi nohama. Brankář nejspíš neviděl.
19:42
Brankář Vrchlapí pěkně využil celé velké brankoviště a skočil si pro odražený balon a zabránil dorážkám.
18:26
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #22 Tomáš Faltejsek (3:3).
18:26
Krásná kombinace hráčů Holic vedla k ještě krásnějšímu gólu.
18:11
Dobrý blok hráče Holic, kdyby tam nebyl tak to je jasný gól.
16:33
Oba týmy předvadí nejenom souboj florbalový, ale i šermířský ve hře je jedno sekaní za druhým, vždy ovšem oboustranné, tudiš rozhodčí nechávají hru plynout.
15:44
Holice dobře napadají.
15:00
15:00
První třetinu máme za sebou tým Vrchlabí zatím lechce lepší, ale Holice vyčnívají v střelecké efektivitě 3 střely a 2 branky jsou dobré.
15:00
Střely v 1. části: 6:3
15:00
14:55
Dobrý free style hráče Holic bohužel k brance nevedl.
13:06
Vrchlabí střelilo tyč.
13:00
11:00
Dobrý zákrok golmana Vrchlabí helmou.
10:18
Holice oživili svoji hru na bálonku a hned to je na hřišti vidět.
10:08
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #82 Jan Fišar (2:2).
08:10
Důraz Holic na velkém brankovišti, ale golman Vrchlabí nebojácně skočil pod nohy a míček získal.
07:48
Dobrá akce Vrchlabí a dobrý zákrok golmana Holic.
07:06
Vrchlapí zatím více na balonku. Holice hrajou na nebezpečné brejky.
06:40
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #10 Lukáš Ranný, asistoval #9 Tomáš Havlík (2:1).
03:22
03:04
Vrchlabí má zde podporu v podobě díváků, kteří velmi aktivně fandí.
01:14
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #82 Jan Fišar (0:1).
01:14
Holice ihned aktivnější a díky tomu vedou 0:1.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Lukáš Kment; hráči v poli: Michael Novák, Tomáš Číhař, Jan Fišar, David Tylšar, Adam Kovařík
00:00
Line-up domácích Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí:
00:00
Dobrý den, vážení diváci čeká nás další zápas regionální ligy mužů skupina 4 mezi IBK Holice a Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí.