0:1
- : -
IBK Holice

HAGA Pardubice - IBK Holice 9:7
12. Filip Dohnal, 13. Filip Dohnal, 14. Jan Bílý, 15. Jan Bílý, 20. Jan Bílý, 23. David Březina, 24. Ondřej Pátek, 24. David Březina, 28. Jan Bílý - 3. Jan Fišar, 18. Ondřej Kroutil, 25. Ondřej Kroutil, 26. Ondřej Kroutil, 27. Daniel Bořetický, 28. Ondřej Kroutil, 35. Jakub Tlučhoř; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Ondráček; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Vraný 15 - Michal Dušek 34; po třetinách: 4:1, 5:5, 0:1;
Komentář domácích Zajíček Miroslav (Vedoucí):
První půlka zápasu se nám povedla. Ke konci zápasu jsme důslednou obranou nedovolili soupeři zápas otočit. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Dědič Lukáš (Trenér):
Vstup do utkání se nám nepovedl. Zareagovali jsme důsledným napadáním a efektivními protiútoky. Bohužel to nestačilo soupeř ubojoval poslední třetinu. Děkujeme soupeři za zápas.
40:46
Vyloučen hráč #17 Filip Dohnal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
40:46
Sekera ze strany Hagy, budeme hrát chvíli znovu 4 na 4.
39:11
Vyloučen hráč #12 Ondřej Shejbal družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
38:50
Haga aktuálně neskutečně produkuje tlak na soupeře.
36:28
Oba gólmani předvádí neskutečné výkony.
34:46
Branku družstva IBK Holice vstřelil #69 Jakub Tlučhoř, asistoval #19 Adam Kovařík (9:7).
34:46
Holice snižují ve vlastním oslabení!
32:56
Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva IBK Holice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:58
Holice se snaží využít přesilovou hru, ale přestřelují bránu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:8
30:00
29:54
Na začátek druhé třetiny budou mít Holice možnost přesilové hry.
29:53
Vyloučen hráč #84 David Březina družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
29:26
Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #19 Adam Kovařík.
29:25
A máme tady nájezd pro Holice za vysokou hru v brankovišti.
27:31
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Adam Kovařík (9:6).
27:31
Souhra Kovařík -> Kroutil končí šibenicí soupeřovy branky.
27:12
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý bez asistence (9:5).
27:12
A máme tu hru 4 na 4, utkání se nám znovu vyhrocuje a Haga hned vstřílí gól.
26:57
Vyloučen hráč #9 David Götz družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání.
26:57
Vyloučen hráč #69 Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování.
26:32
Timeout HAGA Pardubice
26:32
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #80 David Tylšar (8:5).
25:46
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil bez asistence (8:4).
25:46
Ondřej Kroutil individuální akcí z rohu kompletuje hattrick.
25:00
Oba týmy se snaží kombinovat a hra se přelívá ze strany na stranu.
24:19
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #12 Ondřej Shejbal (8:3).
24:19
Holice snižují.
23:55
Haga spustila smršť gólů a vede už o 6 branek.
23:50
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #84 David Březina, asistoval #89 Jan Bílý (8:2).
23:33
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #13 Ondřej Pátek, asistoval #84 David Březina (7:2).
22:22
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #84 David Březina, asistoval #4 Martin Drápalík (6:2).
19:22
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #84 David Březina (5:2).
17:14
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil bez asistence (4:2).
15:38
Hra se nám z počátku druhé třetiny lehce uklidnila.
13:34
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #89 Jan Bílý, asistoval #61 Jaroslav Wohlhőfner (3:1).
12:39
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #15 Lukáš Samek (2:1).
12:39
A Haga nám otáčí skóre a ujímá se vedení 2:1.
11:15
Hráči Hagy motali soupeře dlouhou dobu v pásmu a přineslo to ovoce v podobě gólu.
11:12
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #4 Martin Drápalík (1:1).
10:05
Oba týmy mají spoustu šancí, ale vždy selže koncovka.
08:45
Hra se nám začíná hrotit.
07:11
Hrači z Hagy se snaží kombinovat a střílet z první. Gólman ovšem vše chytá.
05:30
Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva IBK Holice na 2 minuty za zvedání florbalky.
05:30
A máme tu přesilovku pro tým Haga Pardubice!
03:10
Oba týmy doplnily svůj kádr o jednoho hráce. Haga si přivedla Bílého a Holice Tluchoře.
02:08
Branku družstva IBK Holice vstřelil #82 Jan Fišar, asistoval #11 David Sušil (0:1).
00:01
Vítáme Vás u poslední zápasu dnešního dne.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: Tomáš Číhař, Michael Novák, Jakub Tlučhoř, Jan Fišar, Adam Kovařík
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: Michal Vraný; hráči v poli: Ondřej Pátek, David Götz, Jaroslav Wohlhőfner, Jan Bílý, David Březina