0:2
1:1
1:0

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:3p
17. Matěj Havlas, 19. Jakub Kolísko, 49. David Šimek, 61. Matěj Havlas - 35. Adam Zubek, 37. Adam Zubek, 46. Michal Pažák; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 12538; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1, 1:0;
70:00
Střely v prodloužení: 1:0
60:51
60:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:3).
60:51
Je rozhodnuto! Prodloužení netrvalo příliš dlouho a Matěji Havlasovi se podařilo o nohu soupeře dostat míček za Součkova záda.
60:01
Prodloužení zahájilo buly, které vyhrávají Střešovice.
60:00
60:00
Superfinále mužů sleduje 12538 báječných diváků!
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
60:00
Tak nás čeká prodloužení! To bude trvat 10 minut.
59:14
Do poslední minuty třetí třetiny vstupují s míčkem na holích Vítkovice. Připravují si poslední akci.
58:14
Na hřišti mezitím na balónku tým z Vítkovic s trpělivou rozehrávkou. Konec třetí třetiny je cítit.
57:01
Marek Beneš odkulhal na střídačku a nevypadá to s ním moc dobře. Nyní je v péči klubového lékaře.
56:01
Vítkovce se poněkolikáté v krátkém sledu dostaly před Jurca a bylo z toho velké nebezpečí. Chybělo málo.
54:52
Jurco teď famózně vyřešil situaci 2 na 1, kdy vytlačil soupeře mimo střelecký úhel, a ten tak už nemohl zakončit.
53:05
Dlouhá pasáž bez přerušení. Oba týmy se střídají v zakládání svých akcí, nicméně vídíme spíše souboje o balónek než nebezpečné akce.
51:37
Zakončení Tatranu od půlky Souček znovu kryje.
50:00
O2 arenu právě spláchla mexická vlna! Fanoušci si Superfinále náramně užívají.
49:22
Výborný reflexivní zákrok Součka!
48:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #70 Milan Meliš (3:3).
48:33
A je zase nerozhodně! Po střele Meliše se nejrychleji zorientoval David Šimek.
47:43
První početní výhodu utkání budou mít Střešovice.
47:42
Vyloučen hráč #13 Rostislav Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
47:19
Další nebezpečný projektil od půlící čáry na Jurca, který v brankovišti Tatranu nadělal potíže.
45:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #86 Marek Matejčík (2:3).
45:29
Vítkovice otáčí utkání! Střelu Matejčíka Jurco neudržel a obrana míček nestihla odklidit do bezpečí, a tak se jej ujmul Pažák a skvěle využil svého postavení před brankou.
44:19
Oba týmy zrychlily a nyní se jede ve vysokém tempu.
42:52
Do třetí třetiny velice odhodlaně a některé souboje začínají být ostřejší.
41:48
Vítkovické snažení skončilo nepřesnou střelou.
40:34
Souček ukončuje tatranskou akci.
40:01
Třetí třetina začíná a úvodní buly pro sebe získaly Střešovice.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:8
40:00
40:00
Ve druhé části jsme viděli zasloužené srovnání Vítkovic, které se více držely na míčku i polovině soupeře. Třetí třetina slibuje zajímavou podívanou, do které půjdeme za stavu 2-2.
39:58
Těsně před koncem třetiny měly Vítkovice další obrovskou přílěžitost! Před prázdnou bránou však dokázal na poslední chvíli tatranský obránce přihrávku zblokovat.
39:10
Střela do tyčky hráč #86 Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
39:08
Za Jurcem cinkla tyčka! Nyní měl střešovický brankář štěstí.
38:56
Skrytou střelu Souček dokázal pokrýt.
38:10
Střešovice vyrovnání nakoplo a nyní jsou to oni, kdo operuje na soupeřově polovině.
36:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #17 Jan Šebesta (2:2).
36:57
Zubkovu střelu z výběhu Jurco pod rukou neudržel a máme vyrovnáno!
36:04
Vítkovice se ženou za vyrovnáním. Opět se drží na balónku a daří se jim zamknout svého soupeře.
34:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #86 Marek Matejčík (2:1).
34:55
Teď už branka platí! Postarala se o ni dvojice Zubek-Matejčík a zaslouženě snižuje rozdíl ve skóre na jednu branku.
33:40
Brejk Vítkovic končí sraženou střelou.
32:48
Střešovice se ujaly míčku a snaží se hru trošku zklidnit.
31:34
Balónek se už třepal v síti Tatranu, ovšem celé akci předcházel faul, a tak se skóre v tuto chvíli nemění.
30:09
Vítkovice mají nyní více ze hry, jsou na balónku a ohrožují branku soupeře stále více!
28:49
I Souček nyní předvedl důležitý zákrok.
28:24
Vítkovice stupňují své tempo a ženou se za vstřelením branky.
27:36
A opět Jurco v hlavní roli. Tentokrát rychlým přesunem zlikvidoval nadějnou akci Vítkovic.
26:32
Skvělý zákrok Jurca! Ukázkový semafor tatranského brankáře udržel stav na tabuli stejný.
25:03
V hale neprobíhá souboj jen na hřišti, ale také v hledišti. Vidět je sice více červených dresů, ale vítkovičtí fandové nejsou svou podporou pozadu. Fandění je dnes senzační!
23:09
V držení míčku jsou nyní Střešovice a rychlost založení útoku je hodně volná.
22:18
Trpělivá hra na balónku ze strany Vítkovic.
20:43
Slibnou souhru Tatranu likviduje pozorný Souček.
20:01
Druhou třetinu zahajuje vítězným buly tým Střešovic.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:2
20:00
20:00
V první třetině bylo znát, že oba týmy jsou velice zkušené a chtějí si svůj útok pečlivě nachystat. Více se do zakončení dostaly Střešovice a nakonec dvakrát slavily. Po přestávce se tedy bude pokračovat za stavu 2-0.
19:28
V pohotovosti musel být i gólman Střešovic. Fanoušci Tatranu nyní po právu vyvolávají Tomáše Jurca, skvělý zákrok.
18:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #16 Martin Mühlfait (2:0).
18:24
Skvělý důraz Martina Mühlfaita, který vybojoval míček na obraně Vítkovic. Havlas si převzal míček, vypálil na zadní tyč a navýšil skóre na 2-0.
18:11
Obraz hry se po gólu příliš nezměnil, stále je na obou stranách velká dávka trpělivosti na míčku.
16:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (1:0).
16:50
Parádní souhra první formace Tatranu! Zapomenutý Havlas měl na brankovišti už relativně snadnou práci a otevírá gólový účet tohoto utkání.
15:59
Vítkovice se pokusily o rychlý přechod vpřed. Narazily ovšem na tatranský blok, který vyrazil do protiútoku. Součka ale střešovická střela nemohla ohrozit.
14:44
Fanoušci v O2 areně však své tempo drží a fandí ze všech sil!
13:12
Na hřišti se odehrává velice trpělivá partie. Na tahu jsou Vítkovice, které nechtějí dát míček z holí.
10:58
Tempo hry mírně zvolnilo, oba týmy pečlivě brání svou polovinu a tým s balónkem vyčkává na otevření okénka v obraně.
09:41
Rozehrávka standardky v blízkosti Součka. Se střelou si nakonec gólman Vítkovic poradil.
09:04
Balónek si po delší době vzaly do své moci Střešovice a hra se nyní přesunula na polovinu Vítkovic.
07:52
Souček teď natřikrát dokázal udržet míček před brankovou čárou! Vítkovice teď přežily obrovskou šanci Tatranu.
06:13
Na míčku se v posledních vteřinách drží více Vítkovice a jejich soupeř si pečlivě střeží svou polovinu hřiště.
04:12
Více příležitostí na ohrožení branky si vytváří Střešovice, zatím ale Součka příliš nezaměstnaly. Vítkovická obrana vše zvládá.
02:46
Na obou stranách vidíme agresivní napadání a hraje se nahoru dolů. Divákům se tohle líbí a hala burácí!
01:46
Míčku se ujímají Střešovice a chystají svůj postupný útok.
00:55
První vteřiny Superfinále si s balónkem na holích užívají Vítkovice.
00:01
Úvodní buly mužského Superfinále 2023 vyhrávají Vítkovice. Nicméně hned vzápětí se ke střele dostali střešovičtí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jiří Besta, Ondřej Vítovec, Martin Gattnar, Matyáš Šindler, Adam Delong
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Tomáš Hanák, Jonáš Kreysa, Marek Beneš
00:00
Vítáme Vás na Superfinále florbalu 2023, kdy se o titul českých mistrů utkají Tatran Střešovice a 1. SC TEMPISH Vítkovice.