2:1
- : -
FBC Hranice
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Dnešní zápas se odehrál ve výborném tempu a měl určitě parametry národní ligy! Série je srovnaná a rozhodne se v posledním zápase sezóny. Děkuji našim hráčům za nasazení a zodpovědně odehraný zápas! Obrovské poděkování zaslouží úžasní fanoušci, kteří vytvořili skvělou atmosféru, ve které je radost hrát! Děkujeme soupeřům, rozhodčím a speciální poděkování si zaslouží naši skvělí a neúnavní fanoušci, kteří nás celou sezónu podporují a těšíme se na podporu i v rozhodujícím zápase v Hranicích! Jedeme dál!#atlas.ultras#Free. Ferko
Komentář hostů Dadej Petr (Trenér):
Domácí dnes předvedli obětavý výkon, za který si zasloužili zvítězit. V naší hře chyběla odvaha a od toho se odvíjející kvalita, a proto si letos ještě jednou můžeme zahrát před našimi fanoušky. Těm děkujeme za fantastickou podporu! Děkujeme všem zúčastněným.

60:00
Střely ve 3. části: 4:7
60:00
59:59
Kdyby si hráči obou družstev před začátkem třetí třetiny šlápli na čepele, tolik by nepřestřelovali.
58:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (8:4).
58:54
Crla se pokusil trefit prázdnou bránu, ale než se tam míček dokutálel, tak mu V. Fedra pro jistotu pomohl.
57:28
Hosté jdou do šesti hráčů. Uvidíme, jestli toho dokáží využít.
56:52
Timeout FBC Hranice
56:42
Charvát i ve svých letech dokázal prokličkovat mezi hráči hostí, ale přesně zakončit nedokázal.
55:57
S dobře mířenou střelou z úhlu si Opletal dokázal poradit.
54:27
Velikou šanci, kterou dokázal vytvořit F. Fedra jeho bratr J. Fedra bohužel spálil.
52:21
Klobouk dolů si zaslouží oba tábory fanoušků, jelikož na hale vytváří úžasnou atmosféru.
51:31
Obrana Blanska teďka zaspala a Hranice měly šanci znovu vstřelit branku, a tak snížit na 7:5. Střela bohužel letěla nad bránu.
51:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #8 René Mikel (7:4).
51:06
Mikel si našel Kolajty a ten míček dokázal včas uklidit k tyči.
49:20
Opletal se výborně přesunul a zamezil tak týmu hostujících využít přesilovou hru.
48:57
Tým hostí teď měl obrovskou šanci využít přesilové hry, ale dorážka letěla mimo bránu.
47:48
Vyloučen hráč #66 Jan Charvát družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
47:41
Všichni v hale slyší praskání hokejek. Zápas se přiostřuje.
46:30
Blansko velice efektivně brání kombinaci Hranic a nepouští hráče hostí ke střele.
44:10
Uběhly 4 minuty třetí třetiny a Hranice nevystřelila vůbec mezi tři tyče Blanska.
41:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #20 Daniel Žilka (7:3).
41:54
Po zblokované střele Žilky se míček dokutálel k J. Fedrovi a ten zvyšuje náskok Blanska.
40:20
F. Fedra by si měl seřídit mířidla. Střela těsně minula bránu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:59
Druhá třetina byla pro fanoušky zajímavější, hodně šancí 2 na 1 "střední pásmo" neexistovalo.
39:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #32 František Fedra (6:3).
39:52
Po rozehrání se z rohu J.Fedra protáhl za bránou kolem soupeře a zasunul na přední tyč.
39:20
Hranice ke konci druhé třetiny se snaží snížit náskok Blanska, ale obrana a Opletal jim to nechcou dovolit.
37:53
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (5:3).
37:53
Přihrávka Kolajty si našla Mikela před bránou domácích a ten trefuje levou část brány.
36:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar bez asistence (5:2).
36:47
Ducar ukázal svoji zručnost a prokroutil se mezi hráči Hranic.
35:43
Opletal opět vychytal velikou šanci.
34:25
Vojta Fedra po samostatném úniku nedokázal protlačit míček do brány Kosara.
33:57
Hranice utvořily obrovský tlak na bránu Blanska. Naštěstí se jim nepodařilo překonan Opletala.
31:42
Müller se pokusil prověřit spodek Kosara, ale ten v klidu chytá.
28:45
Kučera s bolestí v obličeji opouští hřiště.
26:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:2).
26:44
Frýdek na druhý pokus prostřelil od půlky brankáře hostí.
24:51
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta z trestného střílení (3:2).
24:51
Blansko zvolilo na chycení nájezdu Tenoru, ten bohužel nechytil.
23:54
S prskavkou Frýdka neměl Kosar sebemenší problém.
23:30
Chybu obrany napravuje úžasným zákrokem Opletal.
21:57
Střela Hranic z nebezpečného úhlu končí jen vedle brány domácích.
20:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:1).
20:42
Crla nahodil míček dopředu na Fedry, ten nahrál míček na Kučery a ten ze vzduchu trefuje míček do prázdné brány.
19:59
První třetina byla ve znamení blokování a střel mimo zařízení. Některé střely by se nevešly ani do velké brány, které jsou na futsal za mantinely.
17:38
Nepovedená klička Svobody do hráče hostí málem znamenala vyrovnání zápasu. Hráči se nepodařilo trefit odkrytou část branky Opletala
16:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #66 Jan Charvát (2:1).
16:50
Blansku se podařilo obstřelit blokující hráče Hranic a dostat se do vedení.
15:20
Podle našeho měřítka byl hráč Hranic přísně vyloučen, a tak Blansko dostalo druhou šanci využít přesilové hry.
15:08
Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra rukou.
13:48
Oba týmy zatím předvádí hezký florbal.
12:19
Nyní nebezpečná akce ze strany Hranic, ale míček skončil jen za mantinelem.
11:21
Blansko se vší silou snaží dostat do brány, ale zatím neúspěšně. Hranice jak včera tak i dnes výborně blokují.
10:50
Jakub Fedra měl možnost dostat Blansko do vedení, bohužel netrefil prázdnou bránu.
10:20
Borek zkusil vystřelit, ale jeho střela skončila jen v bloku hostí.
10:09
Vyloučen hráč #93 Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:41
Kučerovu střelu zastavila tyč hostující brány.
08:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #5 Šimon Borek (1:1).
08:07
Po krátké nahrávce Borka na Jakuba Fedry míček končí za zády Kosara.
06:42
Oba tymy zatím vyčkávají na chybu toho druhého. Nic zajímavého se v zápase neděje.
02:38
02:38
Třetí střela Hranic skončila v růžku brány domácích.
02:01
Jakub Fedra z předbrankového prostoru trefuje jen břevno.
01:16
Kučera zkusil prostřelit Kosara, bohužel neúspěšně.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jaroslav Král, Jiří Vraj, René Mikel, Jan Kolajta, Jaromír Šenkeřík
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Patrik Crla, Lukáš Kučera, František Fedra, Vojtěch Fedra, Jan Charvát