3:0
3:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 6:3
31. Tomáš Nushart, 38. Michal Strachota, 39. Jiří Lebeda, 49. Daniel Nicklas, 54. Daniel Nicklas, 60. Miloš Tyl - 6. Matěj Stůj, 14. Tomáš Chroust, 47. Tomáš Chroust; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 295; zásahy brankářů: Daniel Váradi 15 - Ivan Ponomarev 18; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:1;
60:00
Střely ve 3. části: 4:4
60:00
59:55
Tyl se trefuje z otočky a dává razítko na karlovarské vítězství.
59:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl bez asistence (6:3).
57:50
Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:45
Nicklas zůsal opět chvilku volný a i nyní dokázal přihrávku od Strachoty využít.
53:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #78 Michal Strachota (5:3).
53:00
Dravý průnik Stůje končí střelou mimo.
51:40
Střelu Prudila sebral Váradi.
50:00
Kladno teď má v obraně plné ruce práce, aby znovu neinkasovalo.
48:09
Klápa našel křižnou střelou Nicklase, který ranou bez přípravy dává na 4:3.
48:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #77 Michal Klápa (4:3).
46:27
Domácí propadli při branění a zakončující Chroust procedil míček mezi nohama Váradiho.
46:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #20 Dominik Prudil (3:3).
45:34
Hübner vymotal dva obránce, poté však minul branku.
43:55
Střela do tyčky hráč #72 Dominik Janda družstva Kanonýři Kladno .
43:54
Janda trefil boční konstrukci.
42:29
Dnešní utkání sleduje 295 fanoušků a nutno podotknout, že atmosféra je z obou stran skvělá.
41:57
Prudil pálí vysoko nad branku.
41:35
Tyl se dobře vrátil a zabránil rodícímu se přečíslení.
40:01
Domácí 30 minut působili hodně vlažným dojmem, v závěru druhé třetiny však zapnuli a dokázali vývoj otočit. Uvidíme, kdo bude šťastnější v závěrečném dějství.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:59
Závěr druhé třetiny byl jasně v režii domácích, kteří otočili vývoj ve svůj prospěch.
38:40
Střela do tyčky hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary .
38:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #93 Ondřej Hurt (3:2).
37:54
Strachota si seběhl na malé brankoviště, kam dostal přihrávku zpoza branky od Klápy a domácí srovnávají.
37:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #77 Michal Klápa (2:2).
37:45
Janda mohl z rychlého portiútoku opět vrátit Kladnu dvoubrankový náskok, Váaradi byl na místě.
33:37
Fišer nedokázal usměrnit přihrávku vzduchem od Nováka.
32:11
Několik dobrých šancí ze strany domácích, ani jedna nebyla úspěšná.
30:17
Domácí si rychle vyměnili míček a proti střele Nusharta už se ani obrana, ani Ponomarev nestačili přesunout a domácí tak konečně dávají první gól.
30:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Tomáš Nushart, asistoval #10 Daniel Nicklas (1:2).
29:31
Klápa mohl snížit, Ponomarev byl u tyčky včas.
28:06
DOmácí se ubránili i podruhé.
26:58
Hosté tlačí domácí, zatím nejsou efektivní.
26:20
Střela do tyčky hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno .
26:06
Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
20:16
Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
19:00
Střela do tyčky hráč #77 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary .
18:10
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
16:30
Domácí jsou zatím všude pozdě, pokud nezačnou lépe, tak to pro ně bude hořký konec.
13:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #3 Daniel Fišer (0:2).
13:29
Fišer vypálil, jeho střelu Váradi vyrazil pouze k Chroustovi, který zvyšuje na 0:2.
13:00
Domácí měli dobrý tlak a Korbel trefil tyč.
11:24
Stůj pálil a dorážku Veselého lapil skvělým zákrokem Váradi.
09:22
Domácím v cestě za vyrovnáním zatím chybí přesnost.
07:42
Hosty gól nabudil a opět jsou na míčku.
06:00
Hosté jdou do vedení, Stůj střelou od domácí střídačky nachytal Váradciho.
05:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #30 Ivan Ponomarev (0:1).
05:07
Strachota pálí do Fišerovo bloku.
04:10
Oba gólmani si připsali povedené zákroky.
02:33
Kladno dlouho drží míček a čeká na šanci.
01:20
Tvrdou ránu Navrátil kryje Ponomarev.
00:41
Chroust pálil z dobré pozice, Zeman ho zablokoval.
00:01
První buly pro Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Filip Ullmann, Vojtěch Novák, Tomáš Chroust, Daniel Fišer, Vojtěch Pfaur
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Michal Zeman, Tomáš Navrátil, Ondřej Hurt, Adam Zahraj, Ivan Tomčo