1:1
3:1
- : -

K1 Florbal Židenice - FBC Intevo Třinec  5:3
13. Monika Jahodová, 28. Barbora Marková, 46. Petra Bílá, 55. Veronika Králová, 60. Natálie Janečková - 12. Kateřina Macigová, 38. Denisa Gawryšová, 50. Pavla Kajfoszová; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 288; zásahy brankářů: Alena Večeřová 17 - Simona Pytlíková 25, Dagmar Šteglíková 0; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1;
59:55
Natálie Janečková do prázdné branky upravuje na 5:3!!!!!!!!!!! Tohle už vypadá nadějně!
59:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková bez asistence (5:3).
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:31
Uběhla minuta a půl, kdy se hrálo v pěti. Teď to ale Třinec opět zkouší v šesti.
55:15
Hosté jsou v šesti.
54:55
V krásném čase 54:54 posílá Veronika Králové Židenice do vedení! Její první ránu zblokovala obrana, tu druhou už nikdo - 4:3!
54:54
Timeout FBC Intevo Třinec
54:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #43 Jitka Drápalová (4:3).
54:37
Natálie Janečková ve velké šanci, bohužel neproměňuje.
53:54
Potřetí v dnešním utkání jdeme smeknout hlobouk před fanoušky - dnešnímu utkání přihlíží neskutečných 288! Děkujeme!
52:09
Nebojácná Anče Klvačová vybojovala na středu hřiště faul.
50:53
Po skvělém výhozu Večeřové se do šance protlačila Monika Jahodová, Pytlíková připravena.
49:27
Alena Večeřová vychytala pokus jedné z hostujících hráček, na ránu Kajfoszové ale nestačila. Máme srovnáno.
49:26
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #77 Pavla Kajfoszová bez asistence (3:3).
47:41
Monika Jahodová parádně doběhla míček, zpoza branky jej poslala sestře Kláře, ale ta nedokázala skórovat.
46:04
Klvačová si narazila s Žampachovou a střílela pěkně z první, Pytlíková připravena.
45:02
To byla dělovka! Petra Bílá převzala na středu volný míček a parádní ranou do šibenice potěšila domácí tým i příznivce. Židenice vedou 3:2!
45:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #76 Zuzana Žampachová (3:2).
42:22
Rozmohl se nám tady takový nešvar. Hostující hráčky už potřetí v tomto zápase zasáhly některou z domácích hráček holí do obličeje. Prozatím bez trestu.
41:52
Hosté jsou v plném počtu. Přesilovka Židenic zůstala nevyužita.
40:01
Jdeme na třetí třetinu!
40:00
40:00
I ve druhé části padly dvě branky. Nejprve poprvé v zápase dostala Židenice do vedení Marková, Třinec ale z hole Gawryšové vyrovnal. Rozhodne třetí třetina?
40:00
Střely ve 2. části: 8:6
40:00
39:48
Přesilovku si tentokrát vyzkouší Dračice.
39:47
Vyloučen hráč #99 Lucie Mišúnová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
37:19
Tentokrát hosté přesilovou hru využívá. Gawryšová přízemní střelou překonala Večeřovou.
37:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #4 Klára Kociánová (2:2).
35:48
Další možnost Třince vyrovnat. Hosté mají třetí přesilovku.
35:47
Vyloučen hráč #6 Petra Bílá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
34:19
Parádní akce Židenic nekončí gólem!
33:13
Tolik tutovek k vidění v druhé třetině není. Zápas má ale strhující tempo!
32:39
Fuchsová vycítila velkou šanci, proběhla celé prázdné hřiště při střídání Třince, ale minula.
31:45
Macigová a Třinecká ve velkých šancích, Večeřová lapí!
30:48
Hosté vystřídali brankářku a ukázalo se to jako dobrý krok. Drápalová nedává.
30:47
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil #43 Jitka Drápalová.
30:47
Střídání brankáře. Nový brankář #80 Dagmar Šteglíková družstva FBC Intevo Třinec
30:47
Rozhodčí nařizuje trestné střílení! Petra Bílá byla zbourána v brankovišti a Židenice budou mít šanci k navýšení skóre.
29:33
Na staré vodové je dnes parádní rachot. Ještě jednou děkujeme všem divákům!
27:58
Tvrdý souboj u mantinelu neustála hostující hráčka a Markéta Sedláčková jde na trestnou. Druhá přesilovka hostí.
27:57
Vyloučen hráč #20 Markéta Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:26
Góóól! Barbora Marková převzala přihrávku od Indrové u mantinelu, seběhla si na střed a překvapila brankářku. Židenice poprvé vedou!
27:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #39 Martina Indrová (2:1).
24:57
Dnešní atmosféra překonává tu páteční. Je tady hlučno!
23:50
Po rychlé kombinaci Sedláčkové s Drápalovou střílela Králová, gólmanka chytá.
23:22
Zatím ale bez větších šancí.
23:10
I v druhé části můžeme sledovat velmi dobré tempo.
20:01
Oba celky jsou ready. Jdeme na druhou část!
20:00
20:00
První třetina nabídla pohledný florbal. Židenice měly více ze hry, vypracovaly si velké množství šancí, ale hrozil také Třinec. Stav je zatím 1:1. Třinec si do druhého dějství přenáší přesilovou hru.
20:00
Střely v 1. části: 14:8
20:00
19:59
A přesilovou hru si hostující tým vezme i do druhé části.
18:40
Přísné vyloučení Indrové. Domácí hráčka si jde sednout za blokování hokejky. Třinec má dnes první přesilovku.
18:38
Vyloučen hráč #39 Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky.
18:15
Klára Jahodová se velmi pěkně uvolnila, utekla třem protihráčkám, ale vylámala si zuby na výborné Pytlíkové.
17:30
Pěkná akce mladé židenické trojky, střela bekhendem se ale Žampachové nevyvedla.
16:30
Chyba v rozehrávce domácích vyslala Třineckou do obrovské šance. Večeřová chytá. A chytá i další pokus třinecké kapitánky!
15:01
Na hřišti zůstala po ošklivém pádu ležet Janečková. Dle jejího výrazu to zatím nevypadá vůbec dobře. Věřme, že bude v pořádku.
15:00
V krátkém časovém sledu pálily Sedláčková a na druhé straně Kuchejda, ale jejich pokusy se neuchytily.
13:20
Jestli se díváte, tak se vám to, co vidíte, musí sakra líbit. Spousta šancí, vynikající tempo, ženský florbal má smysl sledovat!
13:13
Velkou šanci Petry Bílé chytá Pytlíková!
12:55
Židenice jsou zatím zcela objektivně lepším týmem. Málem ale znovu prohrávaly. Třinecká se ukázkově uvolnila, ale její zakončení bylo nepřesné.
12:04
Máme srovnáno! Skákavý nához Sedláčkové uklidila do brány Monika Jahodová! Vedení hostů netrvalo ani minutu.
12:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (1:1).
11:12
Tohle se zcela upřímně dalo čekat. Třinec se ubránil obrovskému tlaku a z protiútoku otevírá skóre. Wojnarová našla na zadní tyči úplně volnou Macigovou a ta dává do prázdné brány. Třinec se ujímá vedení.
11:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #7 Zuzana Wojnarová (0:1).
10:40
Povedená rána Bílé. Brankářka opět připravena.
10:08
Znovu v akci Zoubková. Její střela z nacvičené standardky končí v náruči Večeřové.
09:20
Pokus Moniky Jahodové chytá Pytlíková.
08:35
Osmělil se také Třinec, Zoubková ale z dálky nemířila přesně.
08:23
Další velký závar před hostující bránou způsobily Janečková s Bílou.
07:30
Jestli jde něco nazvat tutovou šancí, tak tento pokus Janečkové. Židenická devítka dostala naservírováno před kasu, ale Pytlíková chytá.
06:59
Krásná akce, krásná přihrávka Králové, ale Monika Jahodová promáchla.
06:10
Ve velké šanci se ocitla Martina Indrová, ale střela jí nesedla ideálně, Pytlíková s poklidem chytá.
05:09
Židenice mají velký tlak, tentokrát střílela Monika Jahodová, bohužel znovu nad.
03:30
I dnes to vypadá na parádní atmosféru. Na hale je spousta židenických příznivců, ale také třineckých. Klobouk dolů každému, kdo si dnes našel čas na fandění.
02:30
Králová a po ní Monika Jahodová měly velké šance. Ale ani jedna nekončí v bráně.
02:14
Tohle bylo až přííííliš ostré. Wojnarová si jde po direktu na Bílou sednout na trestnou.
02:13
Vyloučen hráč #7 Zuzana Wojnarová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:09
Velká šance pro Třinec! Třineckou ale vychytala Večeřová.
01:25
Markéta Sedláčková vstřelila gól! Ale bohužel až po odpískání rozhodčího. Tato výhoda určitě mohla trvat déle...
01:10
První střelu si připsala domácí Králová, ale zařízení netrefila.
00:03
Úvodní buly pro Třinec.
00:02
Zbrusu nová moderátorka vyhlašuje nastupující hráčky obou týmů. Zápas začne za malou chvíli!
00:01
Vážení diváci, vítejte u online přenosu ze 3. utkání finálové série mezi K1 Florbal Židenice a FBC Intevo Třinec. Pohodlňte se usaďte, boj o Extraligu začíná!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Joanna Kuchejda, Kateřina Macigová, Zuzana Wojnarová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Veronika Králová, Klára Jahodová, Monika Jahodová, Markéta Sedláčková